تبلیغات

سر بریدن توسط کودک داعشی +عکس

سر بریدن توسط کودک داعشی رسانه های جهان را شوکه کرد! داعش اعلام کرده که از این به بعد کودکان ما در راه خدا دشمنان را اعدام خواهند کرد سر بریدن توسط کودک داعشی فیلمی بود که توسط دیده بان حقوق بشر در سوریه منتشر شد این کودک پای خود را روی کمر قربانی قرار داده و آهسته آهسته شروع به بردین سر یک مرد قربانی میکند.

سر بریدن توسط کودک داعشی

جالب اینجاست که وقتی تا نصفه سر این مرد را میبرد صبر میکند تا این مرد زجر بکشد و مقداری خون از او برود و سپس به سر بریدن ادامه میدهد.

این ویدئو رسانه های جهان را به شوک فرو برده است که یک کودک چگونه میتواند تربیت شده باشد که دست به این اقدام وحشتناک بزند؟

سر بریدن توسط کودک داعشی

همچنین ببینید:  اعدام سه مرد سوری توسط کودک سه ساله داعشی +تصاویر

مرکز موسوم به “دیده بان حقوق بشر سوریه” وابسته به مخالفان این کشور در لندن اعلام کرد در این فیلم یک کودک داعشی سر یک نظامی سوری را به وسیله چاقو می برد. این کودک داعشی، پس از جدا کردن سر این نظامی سوری، آن را روی جسد بیجان او قرار می‌دهد.

همچنین ببینید: گردن زدن یک مرد سوری توسط کودک داعشی! (فیلم)

این نخستین بار است که فیلمی از سربریدن اسرا به دست یکی از عناصر کم سن و سال داعش که “اشبال الخلافه” نامیده می شوند، منتشر می‌شود.

البته پیش از این فیلمهایی از اعدام اسرا توسط کودکان داعشی منتشر شده بود، ولی در همه آن اعدامها به وسیله گلوله صورت گرفته است.

سربریدن به دست کودک داعشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار