راز سر تراشیده علیرضا منصوریان! +تصاویر

تبلیغات

راز سر تراشیده علیرضا منصوریان! +تصاویر

سر تراشیده علیرضا منصوریان یکی از نشانه های مختص به خود این مربی به شمار می رود. در واقع دیگر کسی نمی تواند این مربی را با مو تصور کند.

همسر علیرضا منصوریان علیرضا منصوریان با مو بیوگرافی علیرضا منصوریان اینستاگرام علیرضا منصوریان

اما ماجرای تاس بودن علیرضا منصوریان چیست؟ بسیاری می گویند او به دلیل اینکه تقریبا سرش خالی شده است و فقط دور سرش مو دارد ترجیح می دهد سرش یکدست بی مو باشد. اما در واقع تاس شدن کامل علیرضا منصوریان از آلمان شروع شد، یعنی وقتی هنوز بازیکن بود و در تیم سن پائولی آلمان به عنوان لژیونر به میدان میرفت. در روزهای پایانی حضور سن پائولی در بوندس لیگای دو چندتن از بازیکنان این تیم تصمیم گرفتند که در صورت صعود به بوندس لیگای یک موهای سر خود را از ته بتراشند و با صعود این تیم این بازیکنان به قول خود عمل کردند؛ یکی از این بازیکنان علیرضا منصوریان بود که پس از این اتفاق همواره ترجیح داد تا با سری تراشیده در میادین فوتبال و البته در اذهان عمومی ظاهر شود.

عکسی که در ادامه می بینید مربوط می شود به یکی از نخستین عکس های منصوریان پس از اینکه برای نخستین بار به طور کامل تاس شد. او در اینجا هنوز بازیکن سن پائولی بود.

همسر علیرضا منصوریان علیرضا منصوریان با مو بیوگرافی علیرضا منصوریان اینستاگرام علیرضا منصوریان

اینستاگرام علیرضا منصوریان بیوگرافی علیرضا منصوریان علیرضا منصوریان با مو همسر علیرضا منصوریان ۱۳۹۶-۰۲-۱۸

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار