سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir تاسیس شد + عکس

تبلیغات

سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir تاسیس شد + عکس

سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir تاسیس شد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در پی وعده خود سایت کارورزی را به آدرس karvarzi.mcls.gov.ir برای بیکاران و کارفرمایان راه اندازی نمود .

سایت کارورزی دولت با هدف کسب اطلاعات از بیکاران و حمایت از بیکاران افتتاح شد .

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جهت حمایت از بیکاران جامعه ایران امروز شنبه 23 اردیبهشت 1396 سایت کارورزی را راه اندازی نمود .

سایت کارورزی دولت که پس از فیلتر شدن سایت کارانه محمدباقر قالیباف وعده داده شد امروز جهت حمایت از بیکاران کشور ایران تاسیس شد .

سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir تاسیس شد

سایت کارورزی

سایت کارورزی دولت karvarzi.mcls.gov.ir

همانطور که در روزهای اخیر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وعده داده بود در روز شنبه 23 اردیبهشت 1396 سایت کارورزی راه اندازی شد .

در این سایت افراد بیکار میتوانند با ثبت نام از کارورزی در کارها استفاده کنند و کارفرمایان میتوانند درخواست کارورز بدهند .

سایت کارورزی به آدرس www.karvarzi.mcls.gov.ir از امروز ثبت نام را از بیکاران و کارفرمایان آغاز نموده است .

حسن روحانی رئیس جمهور ایران در مناظره سوم انتخابات ریاست جمهوری یکی از دلایل تشکیل سایت کار دولت را حمایت از افراد کم بضاعت جامعه اعلام کرد .

رئیس جمهور ایران در مناظره سوم با اشاره به تاسیس سایت گفت که پس از ثبت نام افراد با پیگیری افراد ثبت شده توسط دولت به افراد کم بضاعت بیکار کمک مالی میگردد تا زمانی که برای آنان شغل پیدا گردد .

گفتنیست که در هفته گذشته تاسیس سایت کارانه محمدباقر قالیباف از کاندیدهای ریاست جمهوری 1396 و همچنین فیلتر شدن این سایت پس از چند روز جنجال های بسیاری را به پا کرد .

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار