تبلیغات

رکورد استقلال و انتقام‌گیری از پرسپولیس

استقلال با گلزنی در برابر العین موفق شد هم رکورد العین را بشکند و هم برای پرسپولیس کری بخواند.


استقلال در بازی دور رفت مرحله‌ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در دیداری دشوار به پیروزی رسید. استقلال این بازی کسل‌کننده را با گل دقیقه‌ی 91 کاوه رضایی که از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رسید به نفع خود تمام کرد.
به این ترتیب آبی‌ها موفق شدند رکورد گلزنی خود در آسیا را کماکان حفظ کنند. آبی‌ها در 6 بازی دور گروهی خود 10 بار دروازه‌ی رقبا را باز کردند. آنها در همه‌ی بازی‌های خود گلزنی کرده بودند.
استقلال در بازی‌های لیگ برتر نیز تنها در دو دیدار برابر پرسپولیس (دور رفت) و تراکتورسازی (بازی برگشت) گل نزده بود. این در حالی است که پرسپولیس در دو بازی مرحله‌ی گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا گل نزده بود. پرسپولیس و استقلال به ترتیب خطوط حمله‌ی اول و دوم لیگ برتر بودند.
در آن سو، العین نیز در تمامی بازی‌های آسیایی این فصل خود گل زده بود. العین در مرحله‌ی گروهی 14 بار دروازه‌ی رقبا را باز کرده بود. با این حال، آنها در این دیدار موقعیت آنچنانی روی دروازه‌ی آبی‌ها خلق نکردند تا قدرت خط دفاعی تیم منصوریان به رخ کشیده شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار