تبلیغات

با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه می شوید (عکس)

با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه می شوید (عکس)

با گفتن کلمه بانوی اول همه ذهن ها سمت یک خانم جوان و زیبا می رود اما این بار اینطور نیست.به گزارش ایران ناز «بریژیت ماکرون» همسر «امانوئل ماکرون» ۳۹ ساله، نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه، ۲۵ سال با او اختلاف سنی دارد.بریژیت که اکنون بانوی اول فرانسه است در سن ۴۰ سالگی با ماکرون آشنا شد. او معلم تئاتر مدرسه ای بود که ماکرون ۱۵ ساله در آن تحصیل می کرد.بریژیت که اکنون ۶۴ ساله است، در ضمن مبارزات انتخاباتی همسرش در کنار او بود و به عنوان برنامه ریز و مشاوره و ویرایشگر سخنرانی ها به او کمک می کرد.

با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه می شوید (عکس)

ماکرون در سخنرانی پیروزی اش در دور اول انتخابات، همسرش را به سکوی سخنرانی دعوت و از وی تقدیر کرد و گفت: بریژیت همیشه در کنار من حاضر بود و من بدون او «من» نبودم.بانوی اول فعلی فرانسه با نام اصلی «بریژیت ترونو» در ۱۳ آوریل ۱۹۵۳ متولد شد. او فرزند آخر بود و پنج خواهر و برادر داشت و پدرش شکلات ساز بود.

با دیدن بانوی اول فرانسه شوکه می شوید (عکس)

بریژیت پیش از آشنایی با ماکرون، با یک بانکدار ازدواج کرده و از او صاحب سه فرزند شده بود.او به شبکه ۳ تلویزیون فرانسه گفته که «شدیدا تحت تاثیر هوش شاگرد جوانش (ماکرون) قرار گرفته بود». ماکرون نیز دلبسته اش شد و به او پیشنهاد ازدواج داد؛ پیشنهادی که بریژیت با خوشحالی آن را پذیرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار