تبلیغات

بازی با کدام تیم به نفع سرخپوشان خواهد بود؟

تیم پرسپولیس تهران با برتری مقابل لخویا به همراه تیم های  الاهلی عربستان، العین امارات و الهلال عربستان به جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان در ناحیه‌ی غرب راه یافت.

به گزارش ایلنا، قرعه‌کشی مرحله‌ی یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا شانزدهم برگزار می‌شود و پرسپولیس با یکی از سه تیم الاهلی و الهلال عربستان یا العین امارات دیدار خواهد کرد.

نکته‌ی جالبی که در میان چهار تیم برتر غرب آسیا به چشم می‌خورد این است که هیچ کدام از آنها (به جز پرسپولیس) در دور گروهی شکست نخورده‌اند. همچنین، هر چهار تیم صعودکننده از گروه‌های C و D هستند.

پرسپولیس در دور گروهی دو بار با الهلال بازی کرد و نتوانست این تیم را شکست دهد. همچنین دو مصاف العین و الاهلی در مرحله‌ی گروهی نیز با تساوی ۲-۲ به اتمام رسید.

العین امارات با ۲۰ گل زده در ۸ بازی قوی‌ترین خط حمله‌ی غرب را در اختیار دارد و شاید پرسپولیس دوست نداشته باشد با این تیم بازی کند، تیمی که استقلال را ۶تایی کرد.

بازی با الاهلی نسبت به الهلال و العین یک مزیت مهم دارد و آن این است که این تیم طرفدار ندارد. هرچند که بازی پرسپولیس به دو تیم عربستانی خارج از تهران و عربستان برگزار می‌شود و به احتمال عمان و قطر برگزارکنندگان این دو بازی خواهند بود.

شاید برای پرسپولیس بد نباشد که یک بار دیگر به مصاف الهلال برود. الاهلی تیمی است که در مرحله‌ی گروهی پا به پای العین بازی کرد و هیچ از آن تیم کم ندارد. شاید الهلال ضعیف‌ترین تیم غرب باشد و بازی با آن برای پرسپولیس مطلوب.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار