تبلیغات

در تاراز خوزستان60 سانتیمتر برف بارید!

مدیرکل هواشناسی خوزستان اعلام کرد؛

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه سرکول ارتفاعات تاراز در شمال شرق خوزستان، بارش 60 سانتیمتر برف گزارش شد.

کوروش بهادری روز شنبه اظهار کرد: میزان بارش برف در منطقه تاراز نیز در این مدت 15 سانتیمتر و بارندگی آن 35.5 میلیمتر اعلام شد.منطقه کوهستانی تاراز از توابع شهرستان اندیکا در شمال شرق خوزستان، از راه های ارتباطی خوزستان به استان چهارمحال وبختیاری است که در فصل بارش، از برف سفیدپوش می شود. 

در تاراز خوزستان60 سانتیمتر برف بارید!
 

بهادری افزود: همچنین میزان بارندگی در 24 ساعت گذشته در لالی 33.1، مسجدسلیمان 31.2، شوشتر 27.5، گتوند 16.6، بهبهان 15، ایذه 12.5، اهواز 12.3، دهدز 6.5، رامهرمز 5.7، امیدیه 5.5، شوش 5.4، آغاجاری 3.4 و بستان 2 میلی متر گزارش شده است. 

وی ادامه داد: در مناطقی از جمله آبادان، خرمشهر، بندر ماهشهر، شادگان و حسینیه اندیشمک بارندگی گزارش نشد چون سیستم شمالی و شرقی بود. همچنین وقوع گرد و غبار روز جمعه که شعاع دید در ماهشهر را به 100 متر کاهش داد و در آبادان و خرمشهر گسترش یافت مانع از بارندگی شد. 


میزان غلظت گرد و غبار ماهشهر در جنوب خوزستان روز جمعه 7.5 برابر حد مجاز اعلام شد.مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: کانون وقوع گرد و غبار داخلی و در منطقه بین هندیجان و بندر ماهشهر فعال شده بود. 


وی بیان کرد: پیش بینی می شود تا چهارشنبه هفته جاری جو پایداری بر خوزستان حاکم باشد و پدیده غالب در این هفته مه صبحگاهی یا غبار صبحگاهی به دلیل ارتفاع پدیده اینورژن است.بهادری افزود: پیش بینی می شود آخر هفته نیز سامانه بارشی جدید وارد خوزستان شود.

منبع: ایرنا 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار