تبلیغات

تاثیر فوق العاده طب تسکینی در درمان مبتلایان به سرطان

تا به حال چیزی در مورد طب تسکینی شنیده اید؟ طب تسکینی چه تاثیری در درمان سرطان دارد؟ در این مطلب همه آنچه که باید درباره طب تسکینی بدانید را خواهید خواند. طب تسکینی تاثیر زیادی در مراحل درمان بیماران سرطانی ایفا می کند. طب تسکینی به دلیل روحیه بخش بودن می تواند در کنار سایر مراحل درمانی تقش پررنگی را ایفا کند. 

www.dustaan.com تاثیر فوق العاده طب تسکینی در درمان مبتلایان به سرطانرضا ملایری فوق‌ تخصص خون و سرطان‌ بالغین‌ و رئیس بخش طب تسکینی بیمارستان فیروزگر در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: یکی از فاکتورهای مهم موفقیت دردرمان سرطان‌ها تقویت روحیه درونی و معنوی بیماران است که امروزه انجام طب تسکینی‌در کنار درمان‌ اصلی می تواند بسیار مفید باشد.

www.dustaan.com تاثیر فوق العاده طب تسکینی در درمان مبتلایان به سرطان

مجله دوستان : ملایری با اشاره به اینکه مراقبت‌های تسکینی‌ برای تشخیص‌ و درمان‌ بیماری‌های مزمن‌ شدید همانند سرطان ضروری است؛ گفت: مراقبت‌های معنوی، روحی، روانی، اجتماعی‌، فیزیوتراپی‌ و تغذیه بر روی بیماران سرطانی‌ در کنار درمان درست‌ پزشکی‌ لازم است.

وی ابراز داشت: طب‌ تسکینی‌ یک طب‌ مکمل نبوده و و هیچگونه ارتباطی با روش‌های گیاهخواری که امروزه باب شده ندارد لذا این طب همانند یک اتوبان‌ ۴ بانده‌ای است که بیمار در کنار درمان صحیح بیماری‌ اقداماتی نظیر مراقبت های روحی، روانی و اجتماعی نیز دریافت می‌کند.

این فوق تخصص خون و سرطان با اشاره به اینکه درمان تسکینى و بالا بردن کیفیت زندگى در بیماران سرطانى مشارکت و تلاش‌هاى یک تیم را مى‌طلبد، گفت: این تیم شامل خود بیمار سرطانی، خانواده وى و ارائه‌کنندگان خدمات موردنیاز و مسئولین سیستم سلامتى مى‌باشند و هماهنگى بین اجزاى مختلف تیم ضرورى است.

ملا‌یری با بیان اینکه طب تسکینی‌ امروزه‌ نسبت به گذشته خیلی تفاوت پیدا کرده است، تأکید کرد: در سالهای اخیر با پیشرفت علم پزشکی روشهای تکمیلی ودقیق تر برای تشخیص و درمان سرطان های مختلف ارائه شده از این رو طول عمر بیماران نیز افزایش یافته است.

تاثیر فوق العاده طب تسکینی در درمان مبتلایان به سرطان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار