تبلیغات

دخیای استقلال در مسیر کورتوای پرسپولیس/ سیدحسین حسینی مدعی رکورد بیرانوند

حسین حسینی با اضافه کردن یک ۹۰ دقیقه دیگر به دقایق گل‌نخوردنش، خودش را به بیرانوند و رکوردی که امروز از خود به جای گذاشت نزدیک‌تر کرد.


حسینی آخرین گلش را در بازی دربی دریافت کرد و تا امروز و در پایان صنعت نفت آبادان توانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. با احتساب ۹۰ دقیقه این بازی حسینی ۶۰۷ دقیقه است که توانسته دروازه‌اش را بسته نگه‌دارد. او برای رسیدن به رکورد بیرانوند که امروز و قبل از گل فولاد خوزستان به ۷۱۹ رسید به بیشتر از یک نود دقیقه دیگر هم نیاز دارد. بازی بعدی استقلال مقابل استقلال خوزستان است. یعنی دروازه‌بان استقلال باید برای ثبت رکورد مانند دروازه‌بان پرسپولیس مقابل یک تیم خوزستانی دیگر کلین‌شیت کند. البته رکورد حسینی با ۹۰ دقیقه تکمیل نخواهد شد. او در صورت کلین‌شیت در بازی بعدی باید ۷ دقیقه در بازی دیگر دروازه‌اش را بسته نگه دارد تا به رکورد آرمناک برسد و ۲۲ دقیقه برای رسیدن به رکورد بیرانوند. حسینی در صورت رسیدن یا حتی نرسیدن به این رکورد هم، عملکرد فوق‌العاده‌ای در دوران شفر داشته است.
حسینی در آخرین بازی استقلال منصوریان مقابل ذوب آهن یک گل خورد و در بازی مقابل سپیدرود که مک در موت سرمربی بود یک بار دروازه‌اش باز شد. حسینی در دوران شفر اما فقط در بازی اول مقابل پرسپولیس از روی نقطه پنالتی دروازه‌‌اش باز شد و از آن بازی به بعد هیچ بازیکنی نتوانسته گل‌زدن به استقلال در لیگ برتر را تجربه کند. حسینی در این مدت علاوه بر آمار خوب، عملکرد بسیار خوبی هم داشته و با سیوهای عالی و واکنش‌های خوب توانسته نقش زیادی در بسته نگه‌داشتن دروازه‌اش داشته باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار