راهنمای نصب ویندوز ۸ روی تبلت ویندوز ۷

تبلیغات

راهنمای نصب ویندوز ۸ روی تبلت ویندوز ۷

 راهنمای نصب ویندوز ۸ روی تبلت ویندوز ۷

راهنمای نصب ویندوز ۸ روی تبلت ویندوز ۷

امروز یک سوپرایز برای کسانی که تبلت با سیستم عامل ویندوز۷ هست داریم.شاید شما هم از سیستم عامل تبلت خود خسته شده اید میخواهید یک تغییر و تحول در تبلت خود ایجاد کنید خب ما در اینجا ویندوز ۸ را برای شما داریم که میتوانید با اپدیت تبلت خود به این ویندوز از آن لذت ببرید.، با این حال، ممکن است رابط کاربری جدید مترو برای تبلت تان مناسب تر باشد. در این پست، ما به شما راهنمای نصب ویندوز ۸ بر روی تبلت ویندوز ۷ ای را ارائه می دهیم.پس با نسیم فان همراه باشید.

سلب مسئولیت: با وجود این که بسیاری از رایانه های شخصی و تبلت هایی که ویندوز ۷ را اجرا می کنند قادر به اجرای پیش نمایش ویندوز ۸ نسخه توسعه دهندگان نیز هستند، باید توجه داشته باشید که نصب ویندوز ۸ روی تبلتتان می تواند منجر به ایجاد مشکل گردد. لطفا این راهنما را با مسئولیت خود دنبال کنید. اگر دستگاه شما در طول فرآیند آسیب ببیند سایتAddictiveTips هیچگونه مسئولیتی قبول نمی کند.

نیازمندی ها:

– فایل ISO ویندوز ۸

– فلش درایو USB قابل بوت ویندوز ۸٫ برای ساخت فلش درایو قابل بوت به اینجا مراجعه کنید.

– حداقل ۲۰ گیگابایت فضای خالی روی هارددیسک

۱- نصب ویندوز ۸ از روی USB

دستورالعملها:

– USB بوتیبل ویندوز ۸ را به تبلت متصل کرده و از USB بوت نمایید. برای اینکار نیاز به تغییر تنظیمات بوت در بایوس دارید.

– وقتی که تبلت از درایو USB بوت کرد، فرایند معمولی را برای نصب ویندوز ۸ روی تبلت تان دنبال کنید.

– پس از تکمیل فرایند نصب، درایورهای تبلت تان را به ترتیب نصب کنید.( این درایورها را می توانید از سایت سازنده ی تبلت دریافت نمایید)

۲- نصب ویندوز ۸ از روی فایل ISO

با استفاده از این روش، می توانید ویندوز ۸ را با Mount کردن فایل ISO در یک نرم افزار درایو مجازی از روی فایل EXE نصب نمایید.

دستور العمل ها:

– به محیط ویندوز ۸ از روی تبلت وارد شده و مطمئن شوید که یک نسخه پشتیبان از اطلاعاتتان تهیه کرده اید.

– فایل ISO ویندوز ۸ را با یک نرم افزار Mount دیسک باز کنید. برای یافتن این نرم افزارها می توانید به این مطلب مراجعه کنید.

– حال، درایو مجازی را باز کرده و فایل EXE را برای نصب ویندوز ۸ اجرا نمایید. در طول مراحل نصب، درایوی که ویندوز ۷ را روی آن نصب کرده اید انتخاب کنید تا ویندوز ۸ روی آن باز نویسی شود. (ویندوز ۷ از بین رفته و ویندوز ۸ جایگزینش می شود). داده های ویندوز ۷ شما بعد از نصب ویندوز ۸ به پوشه Windows Old منتقل خواهند شد.

می توانید ویندوز ۸ را Uninstall نیز بکنید. به شما توصیه می کنیم از اطلاعات نصب ویندوز ۷ خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید تا بتوان در صورت نیاز تغییرات را برگرداند.

منبع:گوایت

گرداوری:نسیم فان

مطالب متنوع دیگرنوشیدنی های چربی سوز موثرنوشیدنی های چربی سوز موثربیوگرافی امیرحسین فتحی + جدیدترین تصاویر اینستاگرام اوبیوگرافی امیرحسین فتحی + جدیدترین تصاویر اینستاگرام اوبیوگرافی شهناز تهرانی + جدیدترین تصاویر اوبیوگرافی شهناز تهرانی + جدیدترین تصاویر اوطرز تهیه دلمه حصیری مجلسی با فلفل و کدو سبز + فیلم آموزشیطرز تهیه دلمه حصیری مجلسی با فلفل و کدو سبز + فیلم آموزشیبیوگرافی آزیتا لاچینی +تصاویر جدید او و خانواده اشبیوگرافی آزیتا لاچینی +تصاویر جدید او و خانواده اشمشروبات الکلی علت مرگ مهرداد اولادیمشروبات الکلی علت مرگ مهرداد اولادیطرز تهیه خورشت آلو اسفناج مجلسی با گوشت و مرغ + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت آلو اسفناج مجلسی با گوشت و مرغ + فیلم آموزشیکتاب صحیفه سجادیه 13کتاب صحیفه سجادیه ۱۳کتاب صحیفه سجادیه 11کتاب صحیفه سجادیه ۱۱فهرست کامل کتاب صحیفه سجادیهفهرست کامل کتاب صحیفه سجادیه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار