تبلیغات

تمدید قرارداد با شفر/ زود تصمیم بگیرید

تمدید قرارداد با سرمربی آلمانی استقلالی ها یکی از موضوعاتی است که کادر مدیریتی استقلال باید به آن رسیدگی کنند.


قرارداد وینفرد شفر سرمربی استقلال در پایان فصل به پایان می رسد و قرارداد او در شرایطی تمدید می شود که این سرمربی آلمانی یا بتواند جام حذفی را کسب کند و یا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را با قرار گرفتن در یکی از رتبه های اول تا سوم کسب کند.
شروط مورد نظر مدیران استقلال برای تمدید قرارداد با شفر هر چند در روز عقد قرارداد با این مربی منطقی به نظر می رسید اما با گذشت زمان و عملکرد قابل قبول تیم شفر به نظر می رسد وقت تجدید نظر در تصمیم مربیان استقلال است.
تمدید قرارداد زودهنگام شفر با استقلالی ها چند ویژگی مثبت برای این باشگاه دارد و آبی ها می توانند با اجرایی کردن قرارداد سال دوم این سرمربی آلمانی، چند گام اساسی و مهم بردارند. مشخص شدن تکلیف استقلال برای فصل آینده، مهم ترین دستاورد این اتفاق است. بازیکنان استقلال مطمئنا در صورتیکه از تمدید قرارداد شفر مطمئن شوند، با رویکرد متفاوتی در این تیم حضور خواهند داشت. همچنین شفر اگر از قرارداد فصل آینده خود مطمئن باشد، برنامه ریزی بلند مدت انجام می دهد که این موضوع برای آینده استقلال بسیار مهم است.
از سوی دیگر شفر مربی شناخته شده ای در کشورهای خاورمیانه است و در صورت درخشش این مربی با استقلال در آسیا و لیگ ایران این احتمال وجود دارد که شفر راهی تیم های لیگ کشورهای حاشیه خلیج فارس شود.
به نظر می رسد مدیران استقلال با توجه به روند خوب این تیم در هفته های گذشته، می توانند با تمدید قرارداد شفر شوک مثبت دیگری به تیم خود بدهند و باید مانند مدیران پرسپولیس قبل از پایان فصل برای تمدید قرارداد سرمربی خود اقدام کنند. مدیران استقلال که از نظر مالی شرایط خوبی برای این تیم رقم زدند و باعث شدند تا این باشگاه ثبات را تجربه کند، می توانند خیلی زود سرنوشت این تیم را برای یک فصل آینده مشخص کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار