آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی 1396

تبلیغات

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی 1396

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی1396

بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی روز پنجشنبه در غالب مناطق کشور جو پایدار حاکم بوده و در برخی مناطق نیز با افزایش نسبی دما همراه است.

لازم ذکر است از پنجشنبه بعدازظهر به دلیل افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق و شمال عربستان و خیزش گردوخاک در این مناطق، وجود پدیده گردوخاک تا بعدازظهر جمعه در جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی1396

در این روز به تدریج سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده، برای مناطقی از جنوب غرب و غرب سبب بارش پراکنده باران و در مناطق مرتفع بارش برف می شود.

روز شنبه دامنه فعالیت این سامانه بارشی علاوه بر نیمه غربی کشور، بخش هایی از مرکزو دامنه های جنوبی البرز را فراگرفته و سبب بارش باران و برف، وزش باد و کاهش دما دراین مناطق می شود.

در استان های ساحلی دریای خزر نیز بارش باران، وزش باد و کاهش دما و در ارتفاعات البرز بارش برق رخ می دهد. امروز خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی1396آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی1396 آخرین وضعیت آب و هوای کشور پنج شنبه 14 دی1396 پدیده گردوخاک در جنوب غرب کشور

 

برای خندیدن و شاد بودن کلیک کنید

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار