تبلیغات

برنده جدایی طارمی و پرسپولیس کدامیک بودند؟

مهدی طارمی امروز با سفر به دوحه برای عقد قرارداد با الغرافه قطر جدایی خود از پرسپولیس را علنی کرد.


مهدی طارمی در روز های اخیر فشار های زیادی را از سوی هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس متحمل شد و صحبت ها ی زیادی در مورد نحوه جدایی وی از پرسپولیس منتشر شد.
مهدی طارمی در پایان فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسید و با وجود سود و ضرری که در این چند سال به پرسپولیس رساند در نهایت جدایی او محتمل به نظر می رسید تنها با یک تفاوت؛ طارمی اگر در پایان فصل از پرسپولیس جدا می شد حتی یک دلار هم نصیب باشگاه پرسپولیس نمی شد.
با انتقال طارمی در این روز ها ز لحاظ مالی این پرسپولیس بود که منتفع شد و شاید تاخیر و لجبازی در موافقت با این انتقال می توانست همین سود 2 میلیاردی پرسپولیس را هم از بین ببرد.
اگر چه در نقل و انتقال طارمی به قطر سود مالی برای طارمی هم وجود داشت اما یک دلیل واضح برای ضرر معنوی طارمی وجود دارد.
افتخارات پرسپولیس و طارمی در سال های اخیر پشت محرومیت این باشگاه از2 پنجره نقل و انتقالاتی و محرومیت 4 ماهه طارمی پنهان شد و نقطه تاریکی در دوران حضور مهدی طارمی در پرسپولیس به ثبت رسید.
طارمی محبوب بود و امروز منفور تماشاگرانی است که یک صدا او ار در بازی های لیگ برتر تشویق می کردند.
توصیه ما به هواداران فهیم پرسپولیس این است که طارمی به هر حال برای ادامه فوتبالش باید از پرسپولیس می رفت و همین محرومیت هم به دلیل بازگشت به پرسپولیس بود باید اشتباهات طارمی را نادیده گرتفت و برای او آرزوی موفقیت کرد.
طارمی یک سرمایه ملی است و از ملی پوشان احتمالی ایران در جام جهانی و همه ما می دانیم دل مهدی با پرسپولیس است؛ در الغرافه باشد یا اروپا مهدی همان آقای گل پرسپولیس است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار