تبلیغات

ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر

برای اولین بار زنان در عربستان سعودی توانستند وارد ورزشگاه شوند.

زنان عربستانی در استادیوم فوتبال

روز جمعه زنان توانستند وارد استادیوم بزرگ ملک فهد شهر جده شوند و مسابقه فوتبال تیم های الاهلی و الباطن را از نزدیک تماشا کنند.

دولت عربستان سعودی قبل از این گفته بود که این مسابقه را برای حضور زنان و خانواده ها آماده کرده است.

در این ورزشگاه، جایگاه تماشاچیان به دو بخش مردان و خانواده تقسیم شده است. خانم ها به تنهایی یا آقایانی به همراه خانم ها می توانستند وارد بخش خانواده شوند.

ذوق زدگی زنان عربستانی در استادیوم فوتبال

شرکت هواپیمایی عربستان سعودی نیز تخفیف هایی را برای پرواز از سایر شهرها به مقصد جده و حضور در ورزشگاه ها برای مسافران خانم اختصاص داد.

براساس برنامه فعلی، زنان می توانند وارد سه ورزشگاه در سه شهر ریاض، جده و دمام شوند.

این یک روز تاریخی برای تلاش های مدنی زنان در عربستان سعودی به شمار می رود.

ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر زنان عربستانی در استادیوم ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر ورود زنان عربستانی به استادیوم ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر حضور زنان عربستانی در استادیوم ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر ذوق زدگی زنان عربستانی در استادیوم ذوق زدگی زنان عربستانی بعد از حضور در استادیوم فوتبال + تصاویر زنان عربستانی در استادیوم

خبر ورزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار