تصاویری نادر از موزه لامبورگینی

تبلیغات

تصاویری نادر از موزه لامبورگینی

کد خبر: 200003تاریخ انتشار : ۲۳:۵۰:۵۲ - سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

موزه لامبورگینی به واسطه میزان بازدید بالای خود به عنوان بهترین موزه خودرویی سال ۲۰۱۷ میلادی شناخته شد.

به گزارش خبرنگار خودروکار، آمار بازید موزه لامبورگینی در سال گذشته میلادی از مرز ۱۰۰ هزار بازدید گذشت تا نشان از موفقیت این موزه داشته باشد. موزه شرکت خودروسازی مطرح لامبورگینی در شهر سانتاگاتا بولونیزه ایتالیا واقع شده است و یکی از جاذبه های گردشگری مهم این شهر به شمار می رود.

،

موزه لامبورگینی ظرف دو سال اخیر میزان بازدید خود را به دو و نیم برابر رسانده و از این حیث نیز رکورد قابل توجهی بر جای گذاشته است. بر اساس آمار منتشر شده از سوی لامبورگینی تنها ۳۰ درصد از میزان بازدید از این موزه در سال گذشته به مردم ایتالیا و ۴۲ درصد  به دیگر مردم کشور های اروپایی تعلق داشته است.

بیشترین بازید مختص مردم اروپا به کشورهای فرانسه، انگلستان و هلند تعلق دارد و مابقی درصدها نشان از استقبال گسترده مردم امریکا و کشورهای آسیا از این موزه خودرویی دارد. نکته قابل توجه پیرامون موزه لامبورگینی، آمار جالب ۳۵ درصدی بازدید بانوان است.

www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی www.dustaan.com تصاویری نادر از موزه لامبورگینی ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '
https://www.dustaan.com/?p=200003

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار