مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه دانش اموز دستگیر شد

تبلیغات

مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه دانش اموز دستگیر شد

کد خبر: 200171تاریخ انتشار : ۱۱:۲۵:۱۶ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه دانش اموز که منجر به آسیب های جدی در وی شده بود، دستگیر شد.

ایسنا : دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از رسیدگی خارج از نوبت به پرونده مدیر مدرسه شهید فاریابی جیرفت خبر داد و گفت: مدیرخاطی پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین مناسب به دلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد.

،

حسین سلامی اظهار داشت: پس از شکایت پدر دانش آموز به عنوان ولی قهری مبنی بر ایراد ضرب و جرح عمدی منجر به شکستگی استخوان بینی و پارگی لب فرزندش، بلافاصله رسیدگی به این پرونده آغاز شد.

این مقام قضایی عنوان کرد: در همان تحقیقات اولیه دانش‌آموز به پزشکی قانونی معرفی شد و طبق نظریه پزشکی قانونی، شکستگی استخوان بینی و پارگی لب وی مشخص شد.

وی گفت: بلافاصله تحقیقات میدانی از شاهدان عینی – دانش آموزان و سایر کارکنان مدرسه – آغاز و در نهایت مدیر مدرسه به دادسرا احضار و پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین مناسب به دلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد.

سلامی گفت: مدیر مدرسه در اظهارات اولیه خود پس از اقرار به موضوع و پشیمانی از رفتار خود از اولیای دانش آموز عذرخواهی کرد.

www.dustaan.com مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه دانش اموز دستگیر شد

مدیر مدرسه فاریابی جیرفت به دلیل تنبیه دانش اموز دستگیر شد

دادستان جیرفت همچنین خطاب به اولیای دانش آموز عنوان کرد: مرجع تظلم خواهی قوه قضائیه می باشد و افراد باید برای احقاق حق به سیستم قضائی مراجعه کنند.

سلامی خاطرنشان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد که از سوی مسئولان مدرسه و آموزش و پروش جیرفت هیچگونه تهدیدی علیه دانش آموز مبنی بر اخراج از مدرسه صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه یکی از شریف‌ترین و زحمت کش ترین اقشار جامعه، معلمان دلسوز هستند، گفت: حفظ حرمت و جایگاه معلمان ضرورت دارد و نباید خطای یک فرد را به پای یک مجموعه نوشت.

وی یادآور شد: از آنجایی که بزه‌دیده صغیر سن بوده طبق قانون حمایت از کودکان و نوجوانان مصوب ۱۱/ ۱۰/ ۱۳۸۱ هر نوع آزار و اذیت کودکان که موجب شود به آنان صدمه جسمانی یا روانی، اخلاقی وارد شود و سلامت آنها را به مخاطره بیاندازد ممنوع شده است.

وی گفت: پرونده در شعبه دوم دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت در حال رسیدگی است و پس از صدور کیفرخواست به دادگاه صالحه ارسال خواهد شد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=200171

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

اخبار داغ و جنجالی سایت صدای معلم - www.sedayemoallem.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار