تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر

تبلیغات

تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر

کد خبر: 200177تاریخ انتشار : ۱۱:۳۵:۱۲ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

ریختن زباله در کنار سواحل دریا ها نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت، در تصاویر زیر تمساحی را در اندونزی مشاهده می کنید که بیش از یک سال است که در تایر موتور سیکلت گیر افتاده است.

میزان: بیش از یک سال است که تمساحی در اندونزی دیده می‌شود که در یک تایر موتورسیکلت گیر افتاده است. این تمساح در سال ۲۰۱۷ به طور مکرر در رودخانه مرکزی سولاسی در اندونزی دیده شده و مقامات حفاظت محیط زیست اندونزی در حال تلاش برای پیدا کردن و نجات این تمساح هستند. تصاویری غم انگیزی از وضعیت این تمساح در حالی که تایر سفت گردنش را محاصره کرده منتشر شده است.

،

رییس آژانس حفاظت محیط زیست اندونزی می‌گوید: این تمساح سال گذشته دیده شده بود، اما تایر جای کافی برای حرکت گردن تمساح داشت. اما حالا ما صبر نمی‌کنیم که این تایر تمساح را خفه کند و آن را نجات خواهیم داد.

www.dustaan.com تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر تمساحی که گردنبند دارد! www.dustaan.com تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر www.dustaan.com تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر www.dustaan.com تمساحی که گردنبند دارد! +تصاویر

این مقام درباره نجات این تمساح نیز می‌گوید: ترسی وجود دارد که این حیوان ناپدید شود و نمی‌توان هر روشی را برای نجاتش استفاده کرد. ما قطعا تمساح را نجات خواهیم داد، اما در عین حال من نیز باید ایمنی افراد خود را در نظر بگیرم.

برخی معتقدند که کسی این تایر را به طور عمدی بر گردن تمساح انداخته تا آن را به یک حیوان خانگی تبدیل کند. همچنین به نظر می‌رسد این تمساح از گونه‌های در معرض خطر انقراض باشد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=200177

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

حیات وحش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار