تبلیغات

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند 

تعداد زیادی از مرده ها بوده اند که پس از گذاشتن انها داخل تابوت ناگهان حیات به انها بازگشته و دوباره زنده شده اند. «بانویی با حلقه» یک داستان ایرلندی درباره مارگوری مک کال است که در تابوت زنده شد. مارگوری درسال ۱۷۰۵ در اثر تب مرد و فورا دفن شد تا بیماریش به دیگران سرایت نکند. همان شبی که مارگوری دفن شد،

چند سارق قبرش را حفر کردند به امید این که انگشتر گرانبهای وی را دزدیده و جسدش را بفروشند. وقتی سارق در حال بریدن انگشت او برای دزدیدن انگشترش بود، مارگوری زنده شد و جیغ بلندی کشید.برخی می گویند دزدان شوکه شده و همان جا مرده اند در حالیکه برخی دیگر می گویند آن‌ها فرار کرده و هرگز سراغ قبر دیگری نرفتند.

مارگوری به خانه رفت و شوهرش از شوک دیدن او درگذشت. او در همان قبری دفن شد که مارگوری دفن شده بود. مارگوری دوباره ازدواج کرد و بچه دار شد. او در آرامستان شانکیل در ایرلند به خاک سپرده شد، همان جا که یک‌بار دفن شده بود. درسال ۱۸۶۰ سنگتراشی به نام ویلیام گراهام سنگی حکاکی کرد

که روی آن نوشته شده بود: «مارگوری مک کال یک‌بار زندگی کرد و دوبار مرد.» و آنرا روی قبر او گذاشت. در این جا داستان‌هاي دیگری درباره افرادی که در قبر زنده شدند خواهید خواند.

اسی دانبار

اسی دانبار ۳۲ ساله درسال ۱۹۱۵ در اثر صرع ظاهراً جان خودرا از دست داد. پيکر او برای دفن در ۱۱ صبح روزبعد در تابوت گذاشته شد. او باید زودتر دفن میشد، اما چون خواهرش که در شهر دیگری زندگی میکرد میخواست برای آخرینبار وی را ببیند، خاکسپاری به تاخیر افتاد. باوجود طولانی بودن مراسم خواهر اسی به موقع نرسید. او چند دقیقه بعد از این که خواهرش داخل قبر قرار داده شد رسید، اما به سرعت پيکر را بیرون آوردند تا خواهرش برای آخرینبار وی را ببیند.

اسی در تابوت زنده شد، نشست و به خواهرش لبخند زد. سه کشیشی که آنجا بودند از ترس داخل قبر افتادند، دنده هاي یکی ازآن‌ها شکست، چون دو نفر دیگر سعی کردند از او بالا بروند تا از قبر فرار کنند. کشیش‌ها، خواهر اسی و سایر مهمانان از آنجا فرار کردند. سالها بعد مردم هنوز اعتقاد داشتند که اسی یک زامبی است که از مرگ بازگشته است. او درسال ۱۹۵۵ درگذشت. یک روزنامه مرگ وی را با این تیتر اعلام کرد: «دومین تشییع جنازه زن اهل کارولینای جنوبی»

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

متیو وال

روستای بروگینگ در هرتفوردشایر روز پیرمرد را در ۲ اکتبر هر سال جشن میگیرد. اما درواقع این روز یادآور پیرمرد‌ها نیست بلکه مربوط به متیو وال است که در ۲ اکتبر ۱۵۷۱ تقریباً زنده به گور شد. متیو وال برای مراسم ازدواجش آماده می شد که ظاهراً مرد. او دریک تابوت به کلیسای روستا برده شد

که یکی از افرادی که تابوت را حمل می کرد روی برگ‌هاي خیس لیز خورد و تابوت را ر‌ها کرد. این شوک وال رابه هوش آورد و او شروع به کوبیدن تابوت و فریاد زدن کرد. او ازدواج کرد، صاحب دو فرزند شد و ۲۴ سال دیگر هم زندگی کرد ودر سال ۱۵۷۵ درگذشت.

او وصیت کرد که زنگ کلیسا هر سال برای خاکسپاری و ازدواج او در دومین روز اکتبر نواخته شود. هم چنین درخواست کرد برگهای جاییکه نعش کش لیز خورده بود جارو شود. درخواست او عجیب بنظر می رسید، چون همین برگ ها مانع زنده به گوری او شده بود. مردم بروگینگ هنوز به وصایای او عمل میکنند. در ۲ اکتبر هر سال زنگ کلیسا نواخته و برگ‌ها جارو میشود.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

خانم بلاندن

خانم بلاندن ساکن همپشایر دو بار مرد و زنده شد. او در جولای ۱۶۷۴ بیمار شد و به خواب عمیقی فرو رفت. بدن او سرد شد، نفس نمی کشید و نبض و قلبش نمیزد؛ بنابر این فکر کردند او مرده و علیرغم میل شوهرش که آن زمان سفر بودو میخواست وقتی بازگشت وی را دفن کنند، به خاک سپرده شد.

چند کودک که در اطراف قبر او بازی می کردند گفتند صداهایی از قبرش می شنوند بنابر این پيکر خانم بلاندن از قبر بیرون آورده شد. او در تابوت زنده شده ودر تلاش برای فرار تمام بدنش مجروح و خراشیده شده بود. اما نشانه‌اي از حیات در او یافت نشد و دوباره به خاک سپرده شد.

پيکر او روزبعد دوباره از خاک خارج شد تا مورد بررسی قرار گیرد، اینبار زخم‌هاي بیشتری روی بدنش مشاهده شد. همچنین دهانش را گاز گرفته و خونی کرده بودو لباس هایش را هم پاره کرده بود. نگهبانی کنار قبرش باید وقتی او دوباره زنده شده بود متوجه میشد، اما نشده بود. احتمالا او در آن زمان آنجا نبوده است.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

دختر ناشناس

در دهه ۱۸۵۰ دختر جوان ناشناسی که برای تعطیلات به جزیره ادیستو در کارولینای جنوبی رفته بود در اثر دیفتری مرد. برای این که بیماریش به دیگران سرایت نکند به سرعت وی را دفن کردند. او دریک آرامگاه خانوادگی دفن شد، سالها بعد وقتی این خانواده میخواستند پسرشان را دفن کنند آرامگاه باز شد. اسکلت دختر درست پشت در پیدا شد. او در تابوت به هوش آمده و سعی کرده بود از آرامگاه فرار کند.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

مارگارت دیکسون

مارگارت دیکسون در سپتامبر ۱۷۲۱ بدلیل پنهان کردن بارداریش محاکمه و به دار آویخته شد. این زن ادینبورگی از همسرش جدا شده ودر یک مسافرخانه مشغول بکار بود که با پسر صاحب مسافرخانه روابط عاشقانه برقرار کرد و بارداری شد، اما این موضوع را پنهان کرد، چون نمیخواست شغلش را از دست بدهد.

نوزادی که به جهان آورد بسیار ضعیف بودو چند روزبعد مرد. مارگارت نتوانست نوزاد را دفن کند، چون بارداری او یک راز بود بنابر این وی را داخل رودخانه انداخت. متاسفانه همان روز پيکر نوزاد کنار رودخانه پیدا شد. مارگارت به دار آویخته شد. او در تابوت حال انتقال به آرامستان زنده شد. بنظر میرسید زنده شدن او معجزه خداوند بوده و خدا به او شانس دوباره داده و گناهش را بخشیده است. او نزد همسرش بازگشت و به زندگی خود ادامه دادند.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

الینور مارکام

درسال ۱۹۸۴ الینور مارکام در نیویورک مرد. او از دوهفته پیش از مرگش از ناراحتی قلبی شکایت میکرد و دکتر هاوارد دکتر مراقب او بود. اما بیماری او ادامه یافت تا این که در صبح هشتم جولای دکتر هاوارد اعلام کرد که او مرده است. گواهی مرگ او صادر شد و دو روزبعد وی را برای خاکسپاری در تابوت گذاشتند.

الینور در حال انتقال به قبرستان در تابوت زنده شد و سر و صدا کرد. بعد از باز شدن تابوت، الینور حيرت زده فریاد می‌زد که داشتند وی را زنده به گور میکردند. دکتر هاوارد که در تشییع جنازه او حضور داشت، وی را آرام کرد و خاطرجمعی داد که این اشتباه اصلاح خواهد شد. الینور بعد‌ها گفت که در تمام این مدت هوشیار بوده و همه ی چیز را می‌شنیده است.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

پسر سه ساله بی نام

در ۲۵ آوریل ۱۹۱۳ پسربچه سه ساله خانم بارنی در مراسم خاکسپاریش در کالیفرنیا در تابوت زنده شد. او در تابوت نشست و به مادربزرگ ۸۱ ساله خود خانم اسمیت خیره شد که او از ترس همان لحظه مرد. سپس دوباره از هوش رفت ودر تابوت افتاد. دکتر اعلام کرد که او واقعا مرده است.

داستان او شبیه پسر بچه دو ساله برزیلی، کلوین سانتوس است. او هم قبل از دفن زنده شد، در تابوت نشست و از پدرش درخواست آب کرد و دوباره در تابوت افتاد و مرد.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند اکتاویا هچر

در ژانویه ۱۸۹۱ جیمز و اکتاویا هچر تنها پسرشان ژاکوب را از دست دادند. اکتاویا بعد از مرگ پسرش افسرده شد و از تخت وی را ترک نمیکرد. او بیمار شد و به کما رفت ودر ۲ مه ۱۸۹۱ اعلام شد که مرده است. او فورا دفن شد. چند روزبعد خانواده شوهرش متوجه شدند که چند نفر از مردم شهر که در کما بوده اند دوباره زنده شده اند. جیمز و خانواده اش شک کردند که زن را زنده به گور کرده باشند بنابر این سریعا وی را نبش قبر کردند. اما دیر شده بود.

اکتاویا به هوش آمده و سعی کرده بوده از قبر خارج شود، اما نتوانسته است. پوشش داخلی تابوت پاره شده بودو دستانش خون آلود بودند. جیمز دوباره وی را به خاک سپرد. ساکنین اطراف قبرستان ادعا میکنند که صدای گریه زن را از گور می‌شنیده اند. جیمز از ترس این که خودش زنده به گور نشود دستور داد برایش یک تابوت سفارشی بسازند. این تابوت از داخل باز می شود و اگر زنده باشد می تواند فرار کند

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

مادام بوبین

در ۱۶ نوامبر ۱۹۰۱ مادام بوبین بعد از این که از سنگال به فرانسه رسید در اثر تب زرد درگذشت. پيکر او سفت شده و صورتش خاکستری شده بود. اورا به سرعت دفن کردند. پرستاری که مادام بوبین را قبل از دفن دیده بود گزارش داد که بدنش آن قدر که باید سرد نبوده و ادعا کرد حرکات کوچکی را در عضلات شکمش مشاهده کرده است. او گفت: احتمال دارد مادام بوبین نمرده و زنده به گور شده باشد.

پدر مادام بوبین وی را نبش قبر کرد و از این که دید دخترش در تابوت یک نوزاد به جهان آورده، حيرت زده شد. کالبدشکافی نشان داد که او تب زرد نداشته و هنگام دفن زنده بوده و داخل قبر مرده است. خانواده اش شکایت کردند و ۸۰۰۰ فرانک به آن‌ها داده شد.

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند

این افراد مرده ناگهان در تابوت زنده شده اند ،زنده شدن مرده ها،زنده شدن مرده ها داخل قبر،زنده شدن مرده ها داخل تابوت،زنده شده زن مرده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

 • دو روش پخت قارچ سوخاری

  دو روش پخت قارچ سوخاری مجموعه: آموزش انواع غذاها طرز پخت قارچ سوخاری مواد لازم برای قارچ سوخاری :  قارچ ۵۰۰ گرم...

 • راهنمای عکس گرفتن از کودک

  راهنمای عکس گرفتن از کودک مجموعه: متفرقه راهنمای عکس گرفتن از کودک برای اینستاگرام عکس گرفتن از کودک بسیار مهم است. چه به تازگی مادر...

 • عکس نوشته تولدت مبارک همسرم

  عکس نوشته تولدت مبارک همسرم مجموعه: خواندنیهای دیدنی عکس پروفایل تولد همسر عکس نوشته تولدت مبارک همسرم عکس نوشته تبریک تولد...

 • سرگرمی - مطالب و عکس های دیدنی و سرگرم کننده

  عکس کودکی بهرام رادان در مهد کودک! عکس کودکی بهرام رادان بهرام رادان بازیگر کشورمان عکس جالبی از کودکی خودش را منتشر کرده است.این بازیگر ۳۶ ساله...

 • جالب و خنده دار - عکس ها و مطالب جالب و خنده دار

  عکس کودکی بهرام رادان در مهد کودک! عکس کودکی بهرام رادان بهرام رادان بازیگر کشورمان عکس جالبی از کودکی خودش را منتشر کرده است.این بازیگر ۳۶ ساله...

 • زناشویی و همسرداری - زناشویی

  زایمان دیرتر از موعد عوارض خطرناکی برای جنین مانند مشکلات تنفسی و جدا شدن جفت به همراه دارد . در ادامه بیشتر عوارض طولانی مدت بارداری آشنا می شوید .

 • داستان و ماجراهای کوتاه و خواندنی - داستان

  داستان لبخند زیبا , ناگهان اتفاق تازه ای رخ داد پیرمرد با کمال تعجب مشاهده کرد که دخترک بر خلاف سایر مردم با دیدن صورت او احساس انزجار نکرد و به...

 • لیپوماتیک

  بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست، عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتری های این روش نسبت به روش های گذشته...

 • جوانسازی پوست؛ لیفتینگ با نخ (لیفت با نخ) سیلوئت

  لیفتینگ با نخ (لیفت با نخ) چیست؟ با روشی بسیار کم تهاجم به پزشک شما اجازه می دهد با هنری ویژه پوستتان را فقط در ۳۰ دقیقه بالا بکشد. این...

 • شستن ظرف و افزایش آرامش

  نتایج تحقیقات دانشگاه فلوریدا نشان می‌دهد کسانی که با توجه و آگاهانه ظرف می‌شویند انگیزه بهتر و عصبانیت کمتری تجربه می‌کنند. شستن ظرفها...

 • بازسازی قتل فرخنده، دختر افغان

  فعالان حقوق زنان افغانستان صحنه قتل فرخنده را بازسازی کردند. فرخنده دختر افغانی بود که پس از انتشار شایعاتی که به قرآن بی احترامی کرده است،...

 • انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و ترکیه در حوزه زنان و خانواده

  مدیرکل امور بین‌الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: همزمان با سفر آقای اردوغان به کشور قرار است یک سند همکاری بین جمهوری اسلامی...

 • سالی که گذشت؛ سالی که رسید

  سال ۹۳ با تمام فراز و نشیب‌هایش سپری شد و سالی جدید آغاز شد دخت ایران- سال ۹۳ با تمام فراز و نشیب ‌ هایش سپری شد و سالی جدید آغاز شد. سالی که...

 • هنرمندی‌های طلایی

  زنان هنرمند ایرانی به خوبی می‌دانند چگونه برای خود و خانواده‌شان پشتوانه مالی بسازند. دخت ایران- چه حس خوبی است وقتی می‌شنویم یک خانمی از هر...

 • مسیر لغزنده است

  مسیر لغزنده است دخترم...به خیر گذروندی، اما ببین چقدر چادرت پاره شده! دخت ایران- ۱. شب‌های چهارشنبه در مهمان‌سرای اساتید، دکتر بهرامی و دکتر...

 • اندر احوالات ازدواج و معیارهای آن

  دخت ایران- یکی از اتفاقات گریزناپذیر زندگی ازدواج است. اصولاً ازدواج برکت زندگی است و برای زندگی برکت می‌آورد. به طور مثال از وام ازدواج که زندگی...

 • تنها شرط دشوار و خطرناک ازدواج با چند زن

  بررسی شرط چند همسری از منظر قرآن. دخت ایران- چندهمسری مردان همواره جزو حساس‌ترین موضوع‌ها در حوزه مسائل خانواده بوده است. امروز برخی  آن را...

 • فرزند نطلبیده برکت خانواده است

  نحوه رویارویی با باروری‌های ناخواسته و تبدیل آن به باروری بهینه دخت ایران - «من خودم را دعوت نکرده بودم؛ شما خواستید، من یک جایی در آن بالاها...

 • طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (۸۹)

  طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب (۸۹) مجموعه: مطالب طنز و خنده دار طنز نوشته های کوتاه دوستم زن گرفته میگم چجوری اشنا شدید؟ میگه رفتم...

 • مکانهای دیدنی شهر لیون فرانسه

  مکانهای دیدنی شهر لیون فرانسه مجموعه: مکانهای تفریحی جهان شهر لیون فرانسه جاذبه های گردشگری لیون فرانسه لیون سومین شهر بزرگ کشور...

 • بیوگرافی رضا توکلی + عکس های خانوادگی رضا توکلی

  بیوگرافی رضا توکلی + عکس های خانوادگی رضا توکلی مجموعه: دنیای بازیگران عکس های جدید رضا توکلی رضا توکلی ۱۸ تیر ۱۳۳۹ در تهران متولد شد....

 • کریستال در ادرار؛ علائم، انواع و درمان

  کریستال در ادرار؛ علائم، انواع و درمان مجموعه: بیماری ها و راه درمان غذاهای شور می توانند باعث تشکیل کریستال ها در ادرار شوند...

 • طراحی سایت مشهد

  مجموعه طراحی و بهینه سازی سایت...

داغ ترین اخبار