دادگاه کالیفرنیا 500 هزار پوند به گربه اخمالو داد! +عکس

تبلیغات

دادگاه کالیفرنیا 500 هزار پوند به گربه اخمالو داد! +عکس

کد خبر: 203283تاریخ انتشار : ۱۰:۲۴:۵۰ - شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶

دادگاهی در کالیفرنیا با صدور حکمی ۵۰۰ هزار پوند به گربه اخمالویی که در روز های اخیر در شبکه های اجتماعی حسابی معروف شده است، داد! یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا به گربه‌ای که به‌دلیل قیافه اخمویش در شبکه‌های اجتماعی معروف شده ۷۱۰ هزار دلار (۵۰۰ هزار پوند) پرداخت کرده است. دادگاه این حکم را پس از رسیدگی به پرونده کپی رایتی که این گربه در آن دخیل بوده، صادر کرد. تابناک: یک دادگاه فدرال در کالیفرنیا به گربه‌ای که به‌دلیل قیافه اخمویش در شبکه‌های اجتماعی معروف شده ۷۱۰ هزار دلار (۵۰۰ هزار پوند) پرداخت کرده است. دادگاه این حکم را پس از رسیدگی به پرونده کپی رایتی که این گربه در آن دخیل بوده، صادر کرد.،

شرکت موسوم به «گربه اخمو» از صاحبان کمپانی تولید قهوه گرنید در آمریکا به‌دلیل سوء‌استفاده از توافقی که مربوط به استفاده از عکس‌های این گربه بود، شکایت کرد.

www.dustaan.com دادگاه کالیفرنیا 500 هزار پوند به گربه اخمالو داد! +عکس دادگاه کالیفرنیا ۵۰۰ هزار پوند به گربه اخمالو داد! براساس این توافق کمپانی گرنید تنها حق استفاده از عکس این گربه را برای فروش نوشیدنی به اسم «گرامپوچینو» داشته، اما این کمپانی سایر محصولات از جمله تی شرت و نوعی قهوه را هم تحت‌نام این گربه فروخته بود.

اسم واقعی این گربه تاردار سوس است. انتشار عکس‌هایی از این گربه در سال ۲۰۱۲ در اینترنت به دلیل قیافه اخمو و بداخلاقش با واکنش‌های زیادی همراه شد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=203283

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار