مدارس در انتظار خبر تعطیلی /شاخص برخی مناطق از ۱۸۰ گذشت

تبلیغات

مدارس در انتظار خبر تعطیلی /شاخص برخی مناطق از ۱۸۰ گذشت

کد خبر: 206604تاریخ انتشار : ۱۸:۱۴:۳۶ - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶

شاخص آلودگی هوای تهران در بسیاری از مناطق به وضعیت قرمز رسیده و در برخی مناطق در آستانه وضعیت قهوه‌ای (شاخص بالاتر از ۲۰۰) است.

به گزارش خبرنگار مهر، شاخص میانگین آلودگی هوای تهران هم اکنون بر اساس داده‌های رسمی مرکز پایش ۱۳۸ اعلام می‌شود، اما کیفیت هوا در بسیاری از نقاط شهر در وضعیت قرمز است و در برخی نقاط از ۱۸۰ هم فراتر رفته است و در یک ایستگاه به نزدیکی ۲۰۰ (وضعیت قهوه‌ای) رسیده است.

آن گونه که داده‌های رسمی مرکز پایش نشان می‌دهد هم‌اکنون شاخص آلودگی هوا در ایستگاه امام خمینی ۱۷۵، آتی‌ساز ۱۸۰، باقرشهر ۱۸۸، پارک رازی ۱۷۱، پارک شکوفه ۱۸۰، دانشگاه شهید بهشتی ۱۸۳، ژئوفیزیک ۱۷۴ و پارک سلامت ۱۷۹ است.

بالاترین شاخص هم‌اکنون در ایستگاه پیشوا ثبت شده که به عدد ۱۹۳ رسیده است.

آلودگی هوا روز گذشته منجر به تعطیلی مدارس ابتدایی و اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل شد اما با توجه به شاخص میانگین ۱۳۸ در لحظه کنونی و شاخص ۱۴۴ در ۲۴ ساعت گذشته، هنوز کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس و ادارات یا محدودیت‌های دیگر اعلام نکرده است.

معاون بهداشت وزیر بهداشت در نامه‌ای به استاندار تهران از وی خواست تا به دلیل تشدید معضل آلودگی هوا، علاوه بر تعطیلی کلیه مهدهای کودک، مقاطع تحصیلی، مراکز دانشگاهی و آموزش عالی و مسابقات ورزشی در شهر تهران در روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ساعات اداری کارکنان ادارات با ۲ ساعت تاخیر آغاز و این موضوع به عموم مردم اطلاع رسانی شود.

خبر تکمیلی

مدارس تهران تعطیل شد.

با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران و به علت تداوم آلودگی هوا، مدارس تهران فردا سه‌شنبه ۱۷ بهمن تعطیل شد.

بر اساس مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران، فروش طرح ترافیک روزانه و فعالیت‌های عمرانی شهرداری تهران تعلیق شد.

تردد انواع کامیون در تهران به صورت ۲۴ ساعته ممنوع و طرح سراسری زوج یا فرد به صورت سراسری اجرا می‌شود.

www.dustaan.com مدارس در انتظار خبر تعطیلی /شاخص برخی مناطق از ۱۸۰ گذشت

تعطیلی ادارات و مدارس تهران سه شنبه ۱۷ بهمن ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' https://www.dustaan.com/?p=206604

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار