جزئیات شکایت علی کریمی از کی روش

تبلیغات

جزئیات شکایت علی کریمی از کی روش

شکایت علی کریمی از کی روش

به گزارش  اولی ها: وکیل علی کریمی در صفحه شخصی اینستاگرام خود اعلام کرد که به احتمال زیاد از کارلوس کی روش به دلیل بکار بردن کلمه بزدل در مورد او در برنامه 90 شکایت می کند.

او با انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:

جزئیات شکایت علی کریمی از کی روش

جزئیات شکایت علی کریمی از کی روش

The brave men make the opportunity. The cowards and the weaks will wait for the opportunity
مردان شجاع فرصت می آفرینند؛ترسوها و انسانهای ضعیف???????????????? منتظر فرصت می نشینند.

عبارت توهین أمیز و تحقیر کننده صرف نظر از مجازات مقرر در قانون مجازات اسلامی و صلاحیت عام دادگاههای کیفری ؛ به موجب مواد ١٩و٢٠ ایین نامه کمیته اخلاق و مواد ١١ و١٢ و ٧٠ کمیته انضباطی ؛ تخلف بوده لذا شکایت از سرمربی در کمیته اخلاق و انضباطی (فعلا در مراجع قضایی فدراسیون) به علت درج عبارات توهین أمیز و نشر آن در فضای رسانه ، محتمل است.

وکیل علی کریمی به این موضوع اشاره داشته این ادعا در دادگاه های کیفری هم بر اساس قوانین قابل پیگیری است اما فعلا به ارایه شکایت به کمیته اخلاق که بالاترین مرجع قضایی فدراسیون فوتبال بشمار می رود اکتفاء خواهد کرد.

تا اکنون کسی از کی روش به کمیته اخلاق شکایت نکرده است اما در چند مورد اظهار نظرها علیه کی روش توسط مربیان باشگاهی منجر به طرح شکایت از سوی کارلوس کی روش شده است و در این زمینه اقداماتی هم صورت گرفته است.

شکایت علی کریمی از کارلوس کی روش اگر به کمیته اخلاق ارایه شود در ماه های منتهی به جام جهانی می تواند حواشی جدیدی را برای فوتبال ایران خلق کند. هر چند اعاده ی حیثیت از سوی علی کریمی حق طبیعی او است.

همچنین بخوانید: حمایت هنرمندان از صحبت های علی کریمی در برنامه نود

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار