تبلیغات

کارلوس کی‌روش افشاگری کرد

کی‌روش ماجرای ایمیل‌ها و مسیج‌های تهدید‌آمیز را فاش کرد. این تهدید مربیان و بازیکنان چیز جدیدی نیست. با تولد شبکه‌های اجتماعی، این تهدیدها رنگ و بوی خاص‌تری به خود گرفت.


کانال‌های بزرگ هواداران درست شد و آرام‌آرام این کانال‌ها به ترویج اقدامات غیراخلاقی پرداختند. آنها شماره چهره معروف را در این کانال‌ها پخش کردند و از هواداران خواستند تا به بازیکنان و مربیان پیام دهند! وقتی چنین اتفاقی افتاد، هواداران تیم رقیب هم شماره بازیکنان و مربیان تیم مقابل را بین هواداران پخش کردند. در چند سال گذشته بازیکنان بارها از این گفته‌اند که شماره تلفن‌شان در گروه‌های مختلف پخش شده و به خاطر همین مجبور شده‌اند حتی خط‌های خود را بفروشند و یا خاموش کنند.
شماره بازیکنان و مربیان داخلی به این دلیل زود منتشر می‌شود که دسترسی به شماره‌های آنان زیاد سخت نیست و فقط لازم است بوقچی‌های حریف با دو خبرنگار رفیق باشند و یا از بازیکنان تیم خودی بگیرند ولی قاعدتاً دست پیدا کردن به شماره کارلوس کی‌روش به این سادگی نیست. سرمربی تیم ملی یک خط بین‌المللی دارد و آدرس ایمیلش هم در اختیار هرکسی نیست. به همین دلیل وقتی کی‌روش از این گفت که به او پیام‌های تهدید‌آمیز داده‌اند، همه تعجب کردند. کی‌روش از این گفت که چنین پیام‌هایی را خود و دستیارانش دریافت کرده‌اند. بعد از این ماجرا دقایقی با سرمربی تیم ملی گفت‌وگو کردیم و توضیحاتی در این‌باره داد. البته او به سؤالات دیگری هم پاسخ داد.
* شما گفتید پیام‌های تهدید‌آمیز دریافت کرده‌‌اید. البته متوجه نشدیم دقیقاً شما یا اعضای کادر فنی‌تان. در این‌باره حرف می‌زنید؟
بله، متأسفانه پیام‌هایی تهدید‌آمیز در چند وقت اخیر داشته‌ایم.
از سوی چه کسانی؟
نمی‌دانم ولی آنها تلاش کردند با پیام‌های خود ما را بترسانند.
* و شما ترسیدید؟
نه، من به این چیزها هیچ کاری ندارم. ما مثل گذشته کارمان را می‌کنیم. این تهدیدها نمی‌تواند مانع کار ما شود.
* مثلاً چه نوع تهدیدی شدید؟ خودتان را تهدید کردند یا خانواده‌‌تان را؟
همه‌جوره تهدید شدم. با حرف‌های خیلی زشت و توهین‌آمیز من و کارم را در تیم ملی ایران زیر سؤال می‌بردند. حرف‌های بی‌ادبی و فحش‌هایی برای من نوشته بودند و در کنار آن به اشکال مختلف تهدیدم کرده بودند. اگر من را تهدیدهای بدتر از این هم کنند، برایم مهم نیست و کارم را انجام می‌دهم.
* ظاهراً شما مشکل جدیدی در تیم ملی دارید‌‌؛ حضور بازیکنان جدید و باکیفیت. چقدر سخت است انتخاب لیست نهایی از جمع این بازیکنان؟
بله، متأسفانه من نمی‌توانم تمام بازیکنانم را به اردوی اروپا و بعد از آن به جام جهانی‌ ببرم. این یک مشکل برای من در تیم ملی ایران است. در لیست خود کلی بازیکن خوب داریم که می‌توانند برای تیم ملی مفید باشند ولی مجبوریم انتخاب محدودی داشته باشیم. کارمان خیلی سخت است و امیدوارم در نهایت بهترین‌ها را با خود به جام جهانی‌ روسیه ببریم.
احتمال ورود فدراسیون به تهدیدها علیه کی‌روش
کارلوس کی‌روش فاش کرد از سوی عده‌ای تهدید شده است. این افراد به موبایل او پیامک‌های تهدید‌آمیز فرستاده‌اند. شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال قصد دارد وارد این ماجرا شود. با ورود آنها و همین‌طور مقامات قضایی از جمله مسئولان کمیته اخلاق، این مسئله پیگیری می‌شود تا در نهایت کی‌روش بفهمد دقیقاً چه افرادی او را تهدید کرده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار