تبلیغات

شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند!

کد خبر: 216966تاریخ انتشار : ۲۱:۰۰:۳۳ - پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند…!

۱: همسر خود را به چشم یک شی‌ مسئول ننگرید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.

۲: جنبه یا بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.

۳: برای اینکه همسرتان با شما روراست باشد سعی کنید او را درک کرده و برای افکار و احساساتش ارزش قایل شوید. اگر حرف‌ها و گفته‌های او مطابق میل شما نیست از خود واکنش تند نشان ندهید؛ زیرا به این وسیله بذر بی‌اعتمادی در زندگی خود می‌کارید.

۴: وقتی همسرتان با شما درد دل می‌کند و راز دلش را با شما در میان می‌گذارد، احساساتش را بپذیرید و به او نگویید که اسرار درونش ناخوشایند و بی‌رحمانه است‌ و خیلی بد است.

۵: به طور مداوم از شوهرتان انتقاد نکنید زیرا انتقاد پیاپی باعث می‌شود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد.

۶: او را به درک نکردن‌، عدم صمیمیت و بی‌احساس بودن متهم نکنید. زیرا او درک کردن‌، صمیمیت و با احساس بودن را به شیوه خودش نشان می‌دهد.

www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند!

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! ماجرای دعوت شوم کارگردان سرشناس از خانم بازیگر ایرانی! +عکس www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! تخصیص اعتبار برای پرداخت معوقات فرهنگیان انجام شد www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! بیوگرافی و عکس های جدید مصطفی زمانی مهمان امشب دورهمی www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! عکس های نوروزی بسیار زیبا از هنرمندان مشهور کشورمان www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! بیوگرافی و عکس های رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «655» www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! بیوگرافی محمد معتمدی مهمان امشب برنامه دورهمی +تصاویر www.dustaan.com شش نکته حیاتی که بسیاری از زوجین به آن توجه نمی‌ کنند! ساعت پخش و تکرار سریال های نوروز 97

مطالب مشابه

کدام حرف ها را نباید به شوهرتان بگویید!کدام حرف ها را نباید به شوهرتان بگویید!هرگز این جملات را به شوهرتان نگویید!هرگز این جملات را به شوهرتان نگویید!بعد از رابطه جنسی این کارها را به هیچ وجه نکنید!بعد از رابطه جنسی این کارها را به هیچ وجه نکنید!با همسری که مُدام ساز مخالف می زند چه کنیم؟با همسری که مُدام ساز مخالف می زند چه کنیم؟این 3 حرف را هیچوقت به شوهرتان نگویید حتی به شوخی!این 3 حرف را هیچوقت به شوهرتان نگویید حتی به شوخی!با همسر ولخرج چگونه برخورد کنیم؟!با همسر ولخرج چگونه برخورد کنیم؟!بدبینی به همسر | همسرمان را کنترل کنیم یا نه؟بدبینی به همسر | همسرمان را کنترل کنیم یا نه؟۹ اشتباه زنان در روابط زناشویی۹ اشتباه زنان در روابط زناشوییچگونه همسرم را خوشحال کنم؟!چگونه همسرم را خوشحال کنم؟!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار