تبلیغات

نتیجه نشست غیرعلنی شورای امنیت درباره سوریه

نماینده‌های بولیوی و روسیه در سازمان ملل متحد پس از نشست غیرعلنی شورای امنیت درباره سوریه، درخصوص حمله نظامی احتمالی آمریکا به این کشور هشدار دادند.

نشست غیرعلنی شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره تنش‌ها بر سر سوریه، بدون نتیجه پایان یافت.


به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، نماینده دائم بولیوی در سازمان ملل پس از پایان این نشست در جمع خبرنگاران، اعلام کرد: مخالف حمله یکجانبه آمریکا به سوریه بدون مجوز سازمان ملل هستیم.

همچنین، واسیلی نبنزیا، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اعلام کرد: تنش های به شدت خطرناکی وجود دارد و شاید این تنش ها به فراتر از سوریه برود و امیدواریم آمریکا از مواضع خود عقب نشینی کند.

وی در گفتگو با خبرنگاران در نیویورک افزود: در صورتی که تنش ها در سوریه تشدید شود، هر احتمالی وجود دارد. فکر نمی کنیم آمریکا مواضع نیروهای روسیه را در سوریه هدف قرار دهد. تلاش های ما برای جلوگیری از جنگ در سوریه متمرکز است.

نبنزیا همچنین تصرح کرد: با توجه به بیانیه‌های آمریکا، نمی‌توان احتمال درگیری روسیه و آمریکا را رد کرد. نماینده روسیه در سازمان ملل افزود: ما از طریق توییتر به اظهارات ترامپ پاسخ نمی دهیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار