تبلیغات

وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس

کد خبر: 222443تاریخ انتشار : ۱۳:۴۸:۱۰ - سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

مار پیتون وارد رختخواب دختری ۱۲ ساله در استرالیا شد و او را تا سر حد مرگ ترساند.

رسانه‌های محلی استرالیا اعلام کردند که این حادثه در شهر “مک کی” در شرق کوئینزلند اتفاق افتاد.

وقتی “آلیا ماهر” به رختخواب رفت تا بخوابد در زیر پتو، مار پیتونی را در رختخواب خود دید و با فریاد بلندی از اتاقش فرار کرد.

www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس

پدر و مادر آلیا می‌گویند: با این که دخترمان از این اتفاق خیلی ترسیده، اما این اولین آشنایی او با مار نیست.

آن‌ها گفتند: ما چندین مورد مشابه نیز قبلا داشتیم، بنابراین چیزی که اتفاق افتاده برای محل زندگی ما چندان عجیب نبوده است.

در این ایالت به خاطر گرمای هوا و همچنین وجود انواع مختلفی از گونه‌های مار‌ها که این منطقه زیستگاه طبیعی‌شان است، وقوع چنین اتفاقاتی غیرعادی نیست.

به گزارش دیلی میل، در نهایت مادر آلیا وارد اتاق او شد، پتو را کنار زد، مار را گرفت و در بیرون از خانه رها کرد.

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائض پور +عکس ها و بیوگرافی www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس ماجرای رهایی دخترجوان از چنگال مرد شیطان صفت +عکس www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس دستگیری پدر و پسر آدمخوار در تهران! +عکس www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس تصاویری زیبا از جشن تولد 50 سالگی مهران مدیری +بیوگرافی www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس بیوگرافی و عکس های کتایون ریاحی در کنار همسر و پسرش www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس تیپ متفات آزاده و امید اسماعیل خانی در خارج از کشور! +عکس www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «662» www.dustaan.com وحشت دختر جوان از ورود ناگهانی مار پیتون به رختخوابش! +عکس بیوگرافی و عکس های جدید سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال پایتخت

مطالب مشابه

وحشت مسافران از حضور یک مار پینتون در قطار! +عکسوحشت مسافران از حضور یک مار پینتون در قطار! +عکسببر وحشی با ورود ناگهانی به یک خانه، زن جوان را به وحشت انداخت! +عکسببر وحشی با ورود ناگهانی به یک خانه، زن جوان را به…فرار مرگبار پسر جوان از خانه دختر مورد علاقه‌فرار مرگبار پسر جوان از خانه دختر مورد علاقه‌شوخی نابجای دختر جوان، مادر را به کشتن داد +عکسشوخی نابجای دختر جوان، مادر را به کشتن داد +عکسدختری که با رحم اجاره ای خود، خشم مادرش را برانگیخت! +عکسدختری که با رحم اجاره ای خود، خشم مادرش را برانگیخت! +عکسدختر بچه ۹ ساله ناپدری شیطان صفت را لو داددختر بچه ۹ ساله ناپدری شیطان صفت را لو دادعاقبت ماری که لقمه بزرگ‌تر از دهانش برداشت! +تصاویرعاقبت ماری که لقمه بزرگ‌تر از دهانش برداشت! +تصاویرخودکشی شوهر عصبانی پس از قتل عام بیرحمانه خانواده همسرخودکشی شوهر عصبانی پس از قتل عام بیرحمانه خانواده همسرمرد جوان بعد از قتل عام خانواده اش خودکشی کردمرد جوان بعد از قتل عام خانواده اش خودکشی کرد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار