واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب

تبلیغات

واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب

کد خبر: 223384تاریخ انتشار : ۹:۱۳:۰۸ - شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد: همین که فیلم گرفتند یعنی کل قضیه، سناریوی از پیش تعیین شده بود.

www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب

روزنامه کیهان نوشت: انتشار فیلم درگیری مامور زن گشت_ارشاد نیروی انتظامی با یک دختر بدحجاب در روزهای گذشته واکنش‌های مختلفی را در پی داشته است. اما فرصت‌طلبی برخی افراد از این ماجرا در جای خود دارای اهمیت است.

برخی واکنش‌ها در قالب دفاع از زنان و دختران تبدیل به یکه تازی مدعیانی شده است که خود به جای سردادن شعارهای فریبنده باید در جایگاه پاسخگویی باشند.

اما بیشترین واکنش‌ها در این بین مربوط به معصومه_ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری، شهیندخت مولاوردی، معاون سابق امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری و دستیار فعلی او در امور حقوق شهروندی، برخی نمایندگان زن اصلاح‌طلب مجلس بود در دفاع از دختر بدحجاب و تقبیح رفتار مامور ناجا و البته در مواردی زیر سؤال بردن نحوه عملکرد ناجا در برخورد با بدحجابی.

آیا این زن که برای انجام وظیفه و دفاع از ارزش‌ها ممکن است بارها توهین و بدرفتاری برخی افراد بدحجاب و حامیان آنها را تحمل کرده باشد، از لحاظ این مدعیان یک زن نیست و نباید از حقوق وی دفاع شود؟ البته منظور تایید رفتار این مامور نیست بلکه وی نیز مثل هر انسانی ممکن است در جایی در برابر رفتاری غیر متعارف و عجیب و توهین از کوره در رود. البته شاید توهین کردن به دیگران از جمله منتقدان و انتظار دم بستن آنها از واکنش در این روزگار و این دولت چیز عجیبی نباشد.

نکته آخر اینکه نحوه فیلمبرداری این درگیری و احتمالا مخفی بودن دوربین و آماده بودن برای فیلمبرداری این موضوع را به ذهن می‌رساند که شاید کل ماجرا سناریویی از پیش تعیین شده باشد که با اهداف خاصی انجام شده است که این موضوع باید در بررسی‌های دقیق مورد توجه قرارگیرد. خبرهای تایید نشده‌ای هم به گوش می‌رسد که انتشار این فیلم از طریق برخی افراد فعال در زمینه ترویج بی‌حجابی در خارج از کشور بوده که ممکن است هدفمند بوده باشد.البته نباید تلاش برخی جریان‌ها در انحراف ذهن جامعه به موضوعات و مشکلات روز جامعه از جمله نوسانات اخیر بازار ارز و مسائل اقتصادی را نیز از ذهن دور داشت.

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب شنبه 1 اردیبهشت ، مدارس تهران و شهرستان ها تعطیل است؟ www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب بیوگرافی امید آهنگر و همسرش نوشین حسین خانی www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب ازدواج پسر 19 ساله با زنی 72 ساله / این زوج می خواهند بچه دار شوند! www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب ماجرای حمله فرد ناشناس به مریم معصومی در خیابان! +تصاویر www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب ازدواج احمد مهرانفر و مونا فائض پور +عکس ها و بیوگرافی www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب تصاویری زیبا از جشن تولد 50 سالگی مهران مدیری +بیوگرافی www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب بیوگرافی و عکس های کتایون ریاحی در کنار همسر و پسرش www.dustaan.com واکنش کیهان به فیلم برخورد گشت ارشاد با دختر بدحجاب فال روزانه شنبه 1 اردیبهشت – طالع بینی امروز شما چیست؟

مطالب مشابه

واکنش پلیس به رفتار ماموران با یک دختر بدحجابواکنش پلیس به رفتار ماموران با یک دختر بدحجاباقدام غیرقابل دفاع گشت ارشاداقدام غیرقابل دفاع گشت ارشادپروانه سلحشوری : برخورد گشت ارشاد با زن جوان را پیگیری می‌ کنمپروانه سلحشوری : برخورد گشت ارشاد با زن جوان را…واکنش ترانه علیدوستی به برخورد مامور زن گشت ارشادواکنش ترانه علیدوستی به برخورد مامور زن گشت ارشادتشخیص تفاوت بین دختر باکره و غیر باکرهتشخیص تفاوت بین دختر باکره و غیر باکرهخطای دختر بدحجاب به حساب خودش نوشته می شود،خطای پلیس به حساب نظامخطای دختر بدحجاب به حساب خودش نوشته می شود،خطای پلیس…واکنش مولاوردی به ویدیوی برخورد گشت ارشاد به دختر بی حجاب +عکسواکنش مولاوردی به ویدیوی برخورد گشت ارشاد به دختر بی…جنجال حقوق ۱۹۶ برابری مدیر عامل مبارکه!جنجال حقوق ۱۹۶ برابری مدیر عامل مبارکه!افشای حقوق های نجومی مدیران دولتیافشای حقوق های نجومی مدیران دولتی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار