تبلیغات

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد 

بعضی از زنان خلافکار سراغ افراد سرشناس ثروتمند میروند تا با نزدیک شدن به آنان بتوانند تهدید کنند و اخاذی هاي خود را انجام دهند. دیلی استار فاش کرد که وین رونی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلستان در سال ۲۰۱۰ با جنیفر تامپسون-خدمتکار یک رستوران- ارتباط داشته هست و این ارتباط زمانی بوده که همسر وین رونی پسر او را باردار بوده هست.

به گزارش پارس ناز جنیفر تامپسون بعدها این خبر را برای رسانه ها فاش کرد و گفت که در آن ۴ ماه دفعات زیادی را با وین رونی بوده هست و به ازای هرشب ۱۰۰۰ پوند از وین رونی می گرفته هست! با وجود این خیانت و رسوایی رونی اما همسرش به علت وجود فرزندشان این فوتبالیست پرحاشیه را بخشید و آن ها اکنون در کنار هم زندگی میکنند.

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

اخاذی از فوتبالیست ها,فریب دختران

نکته دیدنی درمورد جنیفر تامپسون این هست که ظاهرا رونی تنها طعمه دام جنی تامپسون نبوده و ۱۳ بازیکندیگر لیگ برتر هم که حتی عضو تیم ملی بوده اند در دام این دختر افتاده اند.این بازیکنان روی هم ۹۰ میلیون پوند می ارزند. ۶ مدافع، سه بازیکن میانی و چهار مهاجم دراین لیستوجود دارند که دو بازیکن ازدواج کرده و فرزند هم دارند.

این دختر که حالا دیگر حسابی سرشناس شده از قصد با بازیکنان فوتبال که از موقعیت و ثروت خوبی برخوردارهستند ارتباط برقرار کرده بود.گفته میشود دیگر چهره سرشناس که با این دختر بوده کسی نیست جز ماریوباریتلی.

این دختر از فوتبالیست های مشهور اخاذی می کرد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار