آخرین خبرها از خرید خدمت سربازی

تبلیغات

آخرین خبرها از خرید خدمت سربازی

ئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح گفت: دستورالعمل پرداخت جریمه سربازان غایب برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی تهیه و ابلاغ می‌شود.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح در مورد میزان مبلغی که مددجویان کمیته امداد و بهزیستی برای جریمه غیبت سربازی باید پرداخت کنند، گفت: مطابق قانون این افراد می‌توانند جریمه را با ۷۰ درصد تخفیف پرداخت کنند.

وی در مورد زمان اجرایی شدن این طرح گفت: طرح پرداخت جریمه سربازان غایب در سال ۹۷ آغاز و در حال انجام است، اما هنوز دستورالعمل اعطای تخفیف ۷۰ درصدی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی آماده نشده است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح افزود: به سازمان وظیفه عمومی ابلاغ شده که با همکاری کمیته امداد و سازمان بهزیستی هرچه سریعتر این دستورالعمل آماده شود.

وی تاکید کرد: به محض آماده شدن دستورالعمل، آن را ابلاغ می‌کنیم تا این مددجویان بتوانند با پرداخت جریمه از خدمت معاف شوند.

سردار کمالی در مورد نگرانی مددجویان از اتمام مهلت خرید سربازی گفت: جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که مطابق قانون آن‌ها تا پایان سال ۹۷ برای این امر مهلت دارند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار