تبلیغات

غروب نسل طلایی پرتغال و کریس رونالدو در برابر ایران

پایگاه اینترنتی استریت تایمز سنگاپور گزارش داد جام جهانی روسیه برای ۱۰ ستاره مسن تاریخ فوتبال پرتغال آخرین جام جهانی خواهد بود.


پایگاه اینترنتی استریت تایمز سنگاپور طی گزارشی به این موضوع پرداخت که جام جهانی روسیه برای نسل طلایی فوتبال پرتغال از سال 2004 شامل کریس رونالدو، نانی و ادر و برخی دیگر از ستاره های پرتغالی آخرین حضور در رویداد خواهد بود و به طورحتم شرایط سنی اجازه نخواهد داد تا در جام جهانی 2022 قطر فرصت حضور داشته باشند.
براساس این گزارش هواداران فوتبال پرتغال که با ایران، مراکش واسپانیا در گروه مرگ رقابت های جام جهانی 2018 همگروه است به طور حتم آخرین بازی های کریس رونالدو فوق ستاره رئال مادرید ونانی ستاره لاتزیو را در بازی های جام جهانی خواهند دید.
گفتنی است کریس رونالدو که با 81 گل از 149 بازی رکورددار گلزنی در فوتبال ملی پرتغال است و حتی از وی به عنوان مدعی شکستن رکورد آقای گلی جهان نیز نام می برند با توجه شرایط سنی، 4 سال آینده در جام جهانی 2022 قطر به احتمال زیاد نمی تواند پرتغالی ها را همراهی کند و برای نانی زوج سابق رونالدو در منچستریونایتد نیز جام جهانی 2018 آخرین فرصت حضور در این مسابقات است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار