تبلیغات

مجازات هولناک با «قاشق» نتیجه ی ابراز علاقه به یک دختر!

آنها مادر را هم در اتاق دیگری زندانی کرده بودند تا نتواند وارد شود و او را نجات دهد. عبدالباقی ۲۲ ساله می گوید پس از نابینایی از پدرم خواستم تا مرا بکشد و نجاتم دهد اما پدر گفته باید بمانی تا عبرت سایر مردم روستا شوی...

مجازات هولناک خانواده ی پاکستانی برای جوان عاشق!/ عکس

مجازات هولناک خانواده ی پاکستانی برای جوان عاشق!/ عکساختصاصی «تابناک با تو»؛ یک پدر پاکستانی همراه فرزندانش و با استفاده از قاشق غذاخوری چشمان پسرش را درآورد. دلیل این کار هولناک پافشاری پسر برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش بود که در نهایت نارضایتی و مجازات پدر را به همراه داشت. پدر و چهار پسرش قربانی را در اتاقی زندانی می کنند و چشمهایش را با قاشق درمی آورند.

مجازات هولناک خانواده ی پاکستانی برای جوان عاشق!/ عکس

آنها مادر را هم در اتاق دیگری زندانی کرده بودند تا نتواند وارد شود و او را نجات دهد. عبدالباقی ۲۲ ساله می گوید پس از نابینایی از پدرم خواستم تا مرا بکشد و نجاتم دهد اما پدر گفته باید بمانی تا عبرت سایر مردم روستا شوی. او می گوید: "درست سه ساعت بعد از اینکه از دختر مورد علاقه ام خواستگاری کردم پدر و برادرانم مادرم را زندانی کرده و من را به تخت بستند و با قاشق به سمت من حمله ور شدند." مسئولان محلی پس از انجام تحقیقات پدر و دو پسرش را دستگیر کرده اند اما دو پسر دیگر هنوز دستگیر نشده و متواری اند. پلیس دستور تعقیب آنها را صادر کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار