تبلیغات

با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت

کد خبر: 236670تاریخ انتشار : ۱۰:۲۸:۰۱ - شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

رکنا نوشت: زنی مطلقه وقتی دل به مردی شیاد داد و به خلوتگاه وی رفت، نمی‌دانست پس از رابطه پنهانی در دام یک متجاوز می‌افتد.

www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت

زن فریب خورده به افسر تحقیق گفت: پسر دایی ام به خواستگاری من آمد. پدرم مخالف بود. مادرم از ترس این که مبادا عروس عمه ام شوم عجله می کرد.بعد از عقدمان فهمیدم خودش به زن دایی ام پیشنهادداده به خواستگاری من بیایند. من قربانی لج و لج بازی های پدر و مادرم شدم وازدواج کردم. اما شوهرم خلاف کار از آب در آمد. دنبال دوست و رفیق بود و دل به زندگی نمی داد.

مرجان آهی کشید و ادامه داد:سه سال گذشت. صاحب یک فرزند شدیم. وقتی فهمیدم پسر دایی ام چه بلایی سر خودش آورده که خیلی دیر شده بود، شیشه مصرف می کرد و بچه ام را تا حد مرگ کتک می زد چاره ای نبودشکایت کردیم. پدر شوهرم می گفت مهریه ات را ببخش و طلاق بگیر. اما من با حمایت قانون طلاق گرفتم. ۶۰ میلیون تومان مهریه ام را گرفتم و در حساب بانکی ام گذاشتم. دلخوشی ام این بود که سود سپرده بانکی ام را می گیرم و از نظر مالی نیازی به کسی نخواهم داشت.

وی افزود: رابطه ما و فامیل پس از ماجرای طلاقم قطع شد. من و پسرم زندگی جدید خودرا آغاز کردیم سرکار می رفتم تا سرگرم شوم تا اینکه شیفته محبت های دروغین جوانی دروغگو شدم.

زن جوان گفت: یک سال قبل به طور اتفاقی با مهران آشنا شدم. به محل کارم رفت و آمد داشت.از من خواستگاری کرد.می گفت برایش مهم نیست طلاق گرفته ام و یک بچه دارم.شیفته محبتش شده بودم. از طرفی می خواستم هرچه سریع تر سرو سامان بگیرم. مهران ادعا کرد خانواده اش را برای ازدواج راضی می کند وقتی برای اولین بار به خانه اش رفتم با وجود التماس هایم به من تجاوز کرد و با چرب زبانی ادعا کرد بزودی محرم می شویم متاسفانه خام شدم و به عقد پنهانی و موقت او در آمدم سپس مهران با این ترفند که می خواهد خانه ای در شمال بخرد و زندگی مان را در آنجا شروع کنیم پول های بی زبانم را از چنگم در آورد. بدون اطلاع خانواده ام و بی هیچ مدرکی ۵۹ میلیون تومان به او دادم. از همان روز غیبش زده است و حالا که فهمیده ام مهران نه تنها به من تجاوز کرده بلکه دار و ندارم را به سرقت برده است به کلانتری آمده ام. اگر پدر و مادرم بفهمندچه اشتباهی کرده ام هیچ وقت من را نمی بخشند.

مرجان در پایان گفت: امیدوارم ردی از او پیدا کنم و پولم را پس بگیرم. این همه سرمایه و زندگی ام است و اگر از دستم برود دیگر نخواهم توانست روی پای خودم بایستم.

0

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت از علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم بر نمی داشت! www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت ازدواج حنیف عمران زاده بازیکن سابق استقلال +تصاویر و بیوگرافی www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت عکس های جدید و زیبای شیلا خداداد و فرزندانش www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت عکس ها و حواشی مراسم تشییع پیکر ناصر ملک‌ مطیعی +فیلم www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت آزار جنسی گروهی دانش‌آموزان، در مدرسه‌ای در غرب تهران/ متهم اقرار کرد www.dustaan.com با مردی ارتباط برقرار کردم که هم به من تجاوز کرد هم ۶۰ میلیون مهریه همسر سابقم را گرفت و رفت تصاویری جالب و دیدنی از بازیگران ایرانی در اینستاگرام «673»

مطالب مشابه

شوهرم را تعقیب می کردم اما خودم در دام افتادم!شوهرم را تعقیب می کردم اما خودم در دام افتادم!شوکه شدم وقتی فهمیدم شوهرم خواهر خودم را صیغه کرده است!شوکه شدم وقتی فهمیدم شوهرم خواهر خودم را صیغه کرده است!به خاطر اعتیاد شوهرم به خانه پسر همسایه پناه آوردم، اما…به خاطر اعتیاد شوهرم به خانه پسر همسایه پناه آوردم،…شاکی در دادگاه: زندگی‌ ام بعد از تعرض دگرگون شدشاکی در دادگاه: زندگی‌ ام بعد از تعرض دگرگون شدرابطه غیراخلاقی زن جوان با دوست همسرشرابطه غیراخلاقی زن جوان با دوست همسرشسوسن به من پیشنهاد کرد صیغه شوم و پول بگیرمسوسن به من پیشنهاد کرد صیغه شوم و پول بگیرموقتی با مرد غریبه در خانه تنها بودم شوهرم ناگهان آمدوقتی با مرد غریبه در خانه تنها بودم شوهرم ناگهان آمداز علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم بر نمی داشت!از علی شوهرم خواستم طلاقم دهد چون دوستش دست از سرم…رفتارهای زن اولم مرا انگشت نما کرده بود!رفتارهای زن اولم مرا انگشت نما کرده بود!

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار