تبلیغات

اسپانیا ۱ – ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

کد خبر: 241899تاریخ انتشار : ۰:۲۶:۳۲ - پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی مقابل اسپانیا شکست خورد.

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ امروز چهارشنبه در دومین دیدار خود در جام جهانی روسیه در ورزشگاه کازان به مصاف اسپانیا رفته است.

ترکیب تیم ملی ایران:
بیرانوند، حاجی صفی، پورعلی گنجی، عزت اللهی، ابراهیمی، انصاریفرد، امیری، طارمی، حسینی، آزمون، رضاییان.

ترکیب تیم ملی اسپانیا:
دخیا، سرخیو راموس، جرارد پیکه، دنی کارواخال، یوردی آلبا، اینیستا، بوسکتس، لوکاس واسکز، ایسکو، داوید سیلوا و دیگو کاستا.

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

در دقیقه ۲ اولین خطای بازی روی سعید عزت اللهی رخ داد.

بازی دو تیم در دقایق ابتدایی متعادل است. ایران با ترکیبی دفاعی، در یک سوم دفاعی خود متمرکز است.

اولین شوت بازی توسط بازیکنان اسپانیا زده شد و از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵ بازیکنان تیم ملی ایران حمله خطرناکی را روی دروازه اسپانیا تدارک دیدند که این حمله به یک ضربه کاشته کنار محوطه جریمه اسپانیا ختم شد. این ضربه ایستگاهی هم در برگشت با شوت وحید امیری به اوت رفت.

در دقیقه ۸ سردار آزمون با سرخیو راموس برای زدن ضربه سر به هوا پرید که داور خطای راموس را اعلام کرد. راموس هم به شدت به داور اروگوئه ای اعتراض کرد.

در دقیقه ۱۰ یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه ایران و نزدیک به خط برای اسپانیا به دست آمد. سانتر خطرناک اسپانیا بعد از برخورد با سر پیکه و کاستا راهی اوت شد.

در دقیقه ۱۲ سردار آزمون روی بوسکتس مرتکب خطا شد. اعتراض احسان حاج صفی کاپیتان ایران به داور با واکنش تند داور و تذکر جدی وی به حاج صفی روبرو شد.

برنامه ایران تجمع در جلوی دروازه است و ملی پوشان با تعداد زیاد در حال دفاع هستند. اسپانیا برای بازکردن این گره دفاعی، به ارسال توپهای بلند روی آورد.

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

در دقیقه ۱۷ امید ابراهیمی پاس بسیار خوبی را برای مهدی طارمی فرستاد. طارمی که تصور می کرد در آفساید است لحظه ای مکث کرد ولی در ادامه توپی را روی دروازه اسپانیا ارسال کرد که هیچ بازیکنی نبود تا از این توپ استفاده کند.

شوت داوید سیلوا به سمت دروازه ایران توسط سیدمجید حسینی دفع شد.

ضربه کاشته راموس در دقیقه ۲۲ به دیوار دفاعی ایران خورد و در اختیار علیرضا بیرانوند قرار گرفت.

سردار آزمون در دقیقه ۲۳ روی بوسکتس مرتکب خطا شد. سیلوا پشت این توپ قرار گرفت و ضربه او را علیرضا بیرانوند از آن خود کرد.

باوجود حملات اسپانیا، دفاع منسجم تیم ملی اجازه نفوذ به بازیکنان اسپانیا در ۳۰ دقیقه اول نداده است.

در دقیقه ۳۰ تیکی تاکای بازیکنان اسپانیا با محوریت اینیستا روی دروازه ایران سانتر شد که بعد از یک رفت و برگشت، سیلوا توپ را از محوطه شش قدم ایران به بالای دروازه زد.

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

در دقیقه ۳۶، پاسکاری عالی بازیکنان ایران و حرکت زیبای مهدی طارمی توپ را به رامین رضاییان در سمت راست رساند که سانتر رامین هم با دفع بازیکنان اسپانیا راهی کرنر شد.

در دقیقه ۳۷ احسان حاج صفی در برخورد با یکی دیگر از بازیکنان ایران دچار مصدومیت شد. کی روش هم از میلاد محمدی خواست خودش را اماده ورود به زمین کند ولی حاج صفی به بازی بازگشت.

در دقیقه ۳۹ دیگو کاستا عمدا و در شرایطی که درگیر بازی نبود، ضربه ای به پای علیرضا بیرانوند زد ودروازه بان ایران روی زمین افتاد و لحظاتی بین بازیکنان دو تیم درگیری ایجاد شد. باوجود اینکه بازیکنان ایران توپ را به بیرون زده بودند، اسپانیایی ها از انجام بازی جوانمردانه خودداری کردند.

یک دقیقه بعد اسپانیا صاحب بهترین موقعیت خود در محوطه جریمه ایران شد ولی عزت اللهی خودش را جلوی شوت سیلوا قرار داد و مانع گلزنی اسپانیا شود.

سیلوا ستاره تیم اسپانیا در این نیمه بود. او در دقیقه ۲+۴۵ شوت دیگری را به سمت دروازه ایران زد که بعد از برخورد با یکی از بازیکنان کشورمان به کرنر رفت.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که همانند نیمه اول، اسپانیا مالک توپ و میدان است.

در دقیقه ۴۹ اسپانیا صاحب یک ضربه کرنر شد. ضربه سر پیکه را بازیکنان ایران از روی خط برگردانند. لحظاتی بعد بوسکتس از پشت محوطه جریمه شوتزنی کرد که بیرانوند یکبار توپ را دفع کرد و در برگشت واسکز با دروازه بان ایران برخورد کرد و این خطر هم رفع شد.

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها

حملات تیم اسپانیا در نیمه دوم از سمت راست تیم ایران و از جایی که رامین رضاییان بازی می کرد، متمرکز است.

در دقیقه ۵۳ کریم انصاریفرد از پشت محوطه جریمه اسپانیا اقدام به شوتزنی کرد که توپ وی با اختلاف بسیار کم به اوت رفت. این بهترین موقعیت ایران در این بازی بود.

یک دقیقه بعد، اسپانیا توسط کاستا در محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت شد. رامین رضاییان قصد دور کردن توپ از جلوی پای کاستا را داشت که توپ وی به پای مهاجم اسپانیا خورد و وارد دروازه بیرانوند شد.

ایران بعد از گل بازی شجاعانه تری ارائه کرد. در دقیقه ۶۰ سانتر امید ابراهیمی از سمت راست زمین با ضربه سر مهدی طارمی همراه شد که این ضربه با اختلاف کم از کنار دروازه اسپانیا بیرون رفت.

تیم ایران پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد. رامین رضاییان این توپ را ارسال کرد و سعید عزت اللهی موفق شد این توپ را به گل تبدیل کند اما داور این گل را رد کرد. بازیکنان ایران در حال شادی بودند ولی داور روی رای خود پافشاری کرد. بعد از بازبینی صحنه داور تایید کرد که عزت اللهی در آفساید بوده و این گل مردود شد.

ایران بازی شجاعانه ای را در دستور کار قرار داد و توسط وحید امیری و کریم انصاریفرد به اسپانیا فشار می آورد.

در دقیقه ۶۹ احسان حاج صفی بعد از مصدومیت مجدد از زمین خارج شد و میلاد محمدی جای او را گرفت.

در دقیقه ۷۰ بازیکنان اسپانیا به صورت برنامه ریزی شده کرنر را داخل محوطه ایران آوردند و به سمت دروازه شوت کردند. رامین رضاییان خودش را جلوی توپ انداخت و روی خط آنرا نگه داشت. علیرضا بیرانوند و سعید عزت اللهی هم خودشان را جلوی توپ انداختند و در نهایت داور به سود ایران خطا گرفت.

در دقیقه ۷۵ علیرضا جهانبخش به جای کریم انصاریفرد وارد زمین شد و بازوبند کاپیتانی را گرفت.

در دقیقه ۷۶ سانتر وحید امیری روی دروازه اسپانیا از جلوی پای طارمی عبور کرد.

وحید امیری بازیکن تیم ملی ایران از داور بازی کارت گرفت.

وحید امیری ستاره ایران در دقایق پایانی است. او بعد از لایی انداختن به پیکه مدافع اسپانیا توپ بسیار خوبی را روی دروازه حریف سانتر کرد که ضربه سر مهدی طارمی از بالای دروازه بیرون رفت.

در دقیقه ۸۶ سامان قدوس به جای وحید امیری به زمین آمد. امیری عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه داشت و دوندگی او در زمین مشهود بود.

در دقایق پایانی، اسپانیا بازی را آرام کرد تا از برتری اش محافظت کند.

امید ابراهیمی در دقیقه ۹۲ از داور بازی کارت زرد گرفت.

پربیننده ترین مطالب روز

www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها مرد هفت زنه مشهدی چه بلایی سر همسرانش می‌ آورد؟ www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها فیلم تجاوز وحشیانه داعش به دو خواهر اهل سنت عراقی www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها فیلم/ درگیری شدید لفظی سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها عکس های دیدنی از بازیگرانی که برای تماشای جام جهانی روسیه رفتند www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها تیپ دیدنی سارا و نیکا در مراسم اکران خصوصی یک فیلم +تصاویر www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها فیلم/ دختر ۳ ساله ای که در زمان خاکسپاری زنده شد! www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها عکس های دیدنی بازیگران ایرانی در جام جهانی روسیه www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها تقاضای شرم‌ آور شوهر از زن جوانش +عکس www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها بلایی که در غسالخانه بر سر جنازه زنی آمد! www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها رسوایی عروس خانم ساعتی قبل از مراسم ازدواج در مشهد www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها دختر جوان در مقابل چشمان نامزدش زنده زنده سوخت /سعید بی خیال سوار تاکسی شد رفت! + عکس www.dustaan.com اسپانیا ۱  ایران صفر/ باخت قهرمانانه تیم ملی مقابل ماتادورها خواستگاری یک دختر روس از رضاییان! +عکس https://www.dustaan.com/?p=241899

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار