دیوار بزرگ مه در «کورنوال» انگلستان

تبلیغات

دیوار بزرگ مه در «کورنوال» انگلستان

کارشناسان هواشناسی کورنوال همچنین درباره ی کاهش شدید هوا و ریزش باران های یخی پس از موج گرما هشدار دادند. کاربران فضای مجازی از دیدن این دیوار مه شگفت زده شده اند. این نخستین بار است که مه بزرگی به جای فصل بهار در تابستان شکل گرفته و همه را متعجب کرده است.

دیوار بزرگ مه در کورنوال انگلستان

دیوار بزرگ مه در کورنوال انگلستاناختصاصی «تابناک با تو»؛ ابر یا مه زمانی شکل می گیرد که هوای گرم ناشی از اشعه های خورشید، با هوای سرد برخورد می کند. روزنامه ی «میرور» بریتانیا گزارش داد که گردشگران ساحل «کورنوال» دیوار ضخیمی از مه را مشاهده کردند.

این در حالی است که کورنوال از گرمای شدید هوا برخوردار است و کارشناسان نیز می گویند که انگلستان تا روز سه شنبه از موج شدید گرما رنج خواهد برد.کارشناسان هواشناسی همچنین درباره ی کاهش شدید هوا و ریزش باران های یخی پس از موج گرما هشدار دادند.

  کاربران فضای مجازی از دیدن این دیوار مه شگفت زده شده اند. این نخستین بار است که مه بزرگی به جای فصل بهار در تابستان شکل گرفته و همه را متعجب کرده است.

دیوار بزرگ مه در کورنوال انگلستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار