تبلیغات

روش جدید قاچاقچیان برای قاچاق کالا

با بسته شدن راههای قاچاق، قاچاقچیان با جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس اقدام به قاچاق کالا می کردند، که این مورد نیز کشف شده است.

گمرک ایران اعلام کرد: با بسته شدن راههای قاچاق، طی هفته های اخیر قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس شده اند که این ترفند نیز توسط ماموران گمرک کشف شد.

خبرگزاری مهر: گمرک ایران اعلام کرد: با بسته شدن راههای قاچاق، طی هفته های اخیر قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس شده اند که این ترفند نیز توسط ماموران گمرک کشف شد.

به گزارش گمرک ایران، با توجه به تکمیل سامانه های هوشمند و تقاطع گیری اطلاعات کالا از مبدا تا تا اظهار و الکترونیکی شدن بارنامه و قبض انبار در گمرکات، کنترل بر محموله ها و تعداد و مشخصات کالاها کامل شده و با ابزارهای کنترلی هوشمند از اظهار خلاف و کم اظهاری پیشگیری می شود و این در حالی است که طی هفته های اخیر قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در محفظه های مختلف تریلر یا اتوبوس شده اند که بسیار جالب توجه است.

بنابراین گزارش؛ در نمونه هایی که اخیرا با هوشیاری ماموران گمرک کشف شده نحوه تعبیه محفظه های مخصوص قاچاق کالا در اتوبوس های مسافری با جوشکاری های ماهرانه کاملا از قاچاق سازمان یافته اتوبوسی حکایت دارد.

در این شگرد قاچاقچیان کالاها را به مقصد کشورهای آسیای میانه و ترکیه ترانزیت و با توجه به کنترل کامل گمرک بر محموله هایی که بارنامه دارند؛ اقدام به جاسازی محموله های قاچاق در داخل محفظه های اتوبوس یا کامیون به صورت سازمان یافته می کنند.

کشف انواع کالای قاچاق جاسازی شده در قسمت های مختلف کامیون و اتوبوس توسط ماموران گمرکات نوردوز در مرز ارمنستان و بازرگان در مرز ترکیه طی هفته های اخیر قابل توجه بوده است و از این حرکت سازمان یافته حکایت دارد.

 www.dustaan.com روش جدید قاچاقچیان برای قاچاق کالا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار