تبلیغات

دغدغه برانکو برای زوج گادوین منشا

مهاجم نیجریه‌ای جدید پرسپولیس با توجه به عملکردش در تمرینات و دیدارهای تدارکاتی این تیم تا حدود زیادی سرخپوشان را نسبت به آینده‌اش در این تیم امیدوار کرده است.


گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای فصل گذشته پیکان که با توجه به عملکرد درخشانش در جمع شاگردان مجید جلالی و ثبت 16 گل با پیراهن این تیم، توانست جواز حضور در جمع پرسپولیس را کسب کند، اکنون یکی از امیدهای اصلی گلزنی در این تیم محسوب می‌شود.
با توجه به غیبت دنباله دار مهدی طارمی در اردوی پرسپولیس در اوکراین و تلاش آقای گل دو فصل اخیر سرخپوشان برای جدایی، به نظر می‌رسد هواداران این تیم باید روی گلزنی و موفقیت گادوین منشا در فصل هفدهم امیدوار باشند. منشا که اکنون به عنوان یکی از خریدهای گرانقیمت و ارزشمند سرخپوشان محسوب می‌شود از خصوصیات مدنظر برانکو ایوانکوویچ برای تمام کنندگی لازم در محوطه جریمه هواداران برخوردار است و اکنون تنها دغدغه برانکو معطوف به زوج او در خط حمله خواهد بود.
منشا که خصوصیات پا به توپ و ضربه زدن را در باکس جریمه حریفان به خوبی برخوردار است به نظر می‌رسد زوج تکمیل کننده مناسبی را با علی علیپور که قدرت سرزنی بالاتری نسبت به این بازیکن دارد، شکل دهد. برانکو در فصل گذشته بیشتر از وحید امیری در کنار طارمی استفاده می‌کرد که البته در هفته‌های پایانی با توجه به عملکرد مثبت علی علیپور، این مهاجم شمالی توانست جایگاه خود را در ترکیب به دست بیاورد.
پرسپولیس در حال حاضر و بدون مهدی طارمی، گادوین منشا، وحید امیری، علی علیپور، محمد امین اسدی را در اختیار دارد و باید دید برانکو ایوانکوویچ کدام بازیکن را به عنوان زوج مهاجم نیجریه‌ای در نظر خواهد گرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار