لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

تبلیغات

لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

اجرای این مراسم بر عهده پدرام کریمی بود.

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

در ابتدای این مراسم منوچهر هادی کارگردان فیلم، اظهار داشت: مهمان های زیادی داریم که در این مراسم حضور یافتند از جمله فرزاد موتمن، پانته آ بهرام، مهرانه مهین ترابی، هادی ساعی، سارا رسول زاده، نیما نکیسا، محمد سلوکی، سعید جلالی، هومن جوادی و… که حضور این دوستان باعث افتخار است.

عامریان گفت: به همه خیر مقدم می گویم و خوشحالم که در حضور شما به تماشای فیلم می نشینم. بسیار خوشحالم که این فیلم ساخته شد.

سیروس همتی بازیگر این فیلم گفت: من  ۲۴ سال است که دبیر ریاضی هستم و اکنون می خواهم همگی برای شادی روح مریم میرزا خانی، او را تشویق کنیم.

وی در ادامه گفت: خوشبخت کسی است که دوست خوب داشته باشد و من چه قدر خوشبختم که منوچهر هادی دوست من است.

روزبه رایگا، تصویربردار گفت: امیدوارم که از تماشای این فیلم رضایت داشته باشید.

بهرام افشاری بازیگر فیلم کارگر ساده نیازمندیم، گفت: من آذری نیستم و لهجه آذری بلد نبودم و حدود ۲ ماه برای این لهجه تمرین کردم.

در انتهای مراسم با گرفتن یک عکس یادگاری، نمایش فیلم آغاز شد.

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم» www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم» www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»www.dustaan.com لیندا کیانی و نازنین بیاتی در مراسم اکران «کارگر ساده نیازمندیم»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار