لباس عروس تماشایی و گرانقیمت وارث کمپانی سواروفسکی

تبلیغات

لباس عروس تماشایی و گرانقیمت وارث کمپانی سواروفسکی

لباس عروس تماشایی ، وارث کمپانی سنگ های جواهری سواروفسکی با یک لباس عروس بسیار گرانقیمت مراسم ازدواجش را برگزار کرد.

لباس عروس تماشایی و گرانقیمت وارث کمپانی سواروفسکیبه گزارش «تابناک با تو»؛ لباس عروس تماشایی ویکتوریا سواروفسکی وارث امپراطوری عظیم سنگ های جواهری سواروفسکی است ، بنابراین طبیعی است که عروسی وی از جمله لباس عروسش بسیار پر زرق و برق باشد! ویکتوریا 23 ساله که در استرالیا خواننده مشهوری نیز محسوب می شود با نامزد سرمایه گذار خود ورنر مورز که تصور می شود در دهه 40 سالگی خود به سر می برد در طول یک مراسم مجلل سه روزه در تریست – ایتالیا ازدواج کرد. 

وارث سنگ های کریستالی سواروفسکی برای مراسم خود یک دست لباس عروس 46 کیلوگرمی به تن داشت که خودش با کمک طراحی از دوبی به نام مایکل سینکو آن را طراحی کرده بود. از جمله مشتری های معروف این طراح می توان بیانسه ، جنیفر لوپز ، ریحانا و لیدی گاگا را نام برد.


گفته می شود این لباس بیش از700،000پوند قیمت داشته و مزین به 500،000 سنگ کریستالی سواروفسکی ، گل های برش لیزری و تزئینات دیگر است.

لباس عروس گیپور و تور ویکتوریا سواروفسکی با یک تور و دنباله هشت متری و همچنین کفش های پاشنه دار برند جیمی چو کامل شده است.

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار