تبلیغات

وعده بهار نفتی برای سال ۲۰۳۰

وعده بهار نفتی برای سال ۲۰۳۰ مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : جمعه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴

  اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی,نفت

مدیرعامل شل اعلام کرده است که تقاضا در بازار نفت از اواخر دهه جاری رو به افزایش می گذارد و تا آن زمان باید شاهد کاهش قیمت ها در بازارهای جهانی باشیم. 

به گزارش خبرآنلاین، بن ون بورن، مدیرعامل شل بر این باور است در بهترین شرایط تقاضا برای نفت در اواخر دهه ۲۰۲۰ یا اوایل دهه ۲۰۳۰ افزایش پیدا می کند. 

البته او گفته که این موضوع تاثیری بر برنامه شرکتش نخواهد گذاشت. شل برنامه دارد تکنولوژی و فعالیت های مهندسی خود را ارتقا دهد. مدیرعامل شل بر این باور است اگر طبق پیش بینی که انجام داده تقاضا در بازار در سال های ۲۰۲۰ الی ۲۰۳۰ افزایش پیدا نکند همچنان ارتقای تکنولوژی به ضرر این شرکت نخواهد بود و در این شرایط نیز به نفع شل خواهد شد.

از سوی دیگر شرکت نفتی بی پی  هم پیش بینی کرده که در سریع ترین حالت تقاضا در بازار در سال ۲۰۳۵ افزایش پیدا می کند. به همین ترتیب سازمان بین المللی انرژی نیز پیش بینی کرده تا سال ۲۰۴۰ بازار با افزایش تقاضا رو به رو نخواهد شد. 

برخی کارشناس های بین المللی بر این باورند با تغییراتی که از طرف خودورهای الکتریکی در جهان صورت گرفته در سال های پایانی نفت، امکان دارد تقاضا افزایش پیدا کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار