تبلیغات

گرانی پراید، تیبا و تندر۹۰ ابلاغ شد

سایپا افزایش قیمت پراید،تیبا و تندر ۹۰ را به نمایندگیهایش ابلاغ کرد.

در حالی که رئیس شورای رقابت از خودروسازان خواسته بود به رغم صدور مجوز افزایش قیمت، محصولاتشان را افزایش قیمت ندهند، سایپا در نامه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود، افزایش قیمت محصولاتش را ابلاغ کرد.

شرکت سایپا در راستای اخذ مجوز شورای رقابت برای افزایش قیمت برخی محصولات با ارسال نامه‌ای به نمایندگی‌های فروش این شرکت اعلام کرد “ترتیبی اتخاذ شود تا مدارک مربوط به ثبت نام کلیه خودروهای امانی نزد نمایندگی، پرونده‌های پذیرش‌نشده دعوتنامه‌های ارسال‌شده (مربوط به مشتریان و همچنین مشارکت در تولید و…) در اسرع وقت تکمیل و پذیرش گردد”.

پیش از این رضا تقی‌زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا بیان کرده بود: با توجه به مجوز افزایش قیمت خودروها از سوی شورای رقابت که در تیرماه امسال اعلام شده، محصولات گروه سایپا نیز مشمول این مجوز و افزایش قیمت خواهند بود.
پراید و تیبا به طور متوسط ۱.۲۵ درصد افزایش داشته، تندر ۹۰ نیز اعم از پارس تندر و تندر معمولی متوسط افزایش قیمت ۱.۵۷ درصدی دارد.

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار