تبلیغات

تصفیه حساب شخصی علت تیراندازی در مشهد

فرماندهی انتظامی خراسان رضوی عصر یکشنبه به نقل از سردار بهمن امیری مقدم گزارش داد: ساعت یک بامداد امروز اهالی خیابان توس 91 با صدای تیراندازی وحشت زده از خواب پریدند و بلافاصله موضوع را به فوریتهای پلیسی 110 اعلام کردند.

 وی افزود: بررسی اولیه این پرونده حاکی از آن بود که چند جوان اقدام به تیراندازی به سوی یک خانه مسکونی کرده و شیشه های دو خودروی سواری پژو و پراید را نیز تخریب و با احساس خطر از رسیدن پلیس از صحنه گریخته بودند.


فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: شاکی این پرونده مرد 39 ساله ای است که ادعا می کند سه خواهرزاده اش با همراهی فرد دیگری به علت اختلافهای خانوادگی اقدام به تیراندازی با اسلحه جنگی کلاشینکف کرده و با دو دستگاه خودروی پراید و نیسان از محل فرار نموده اند.
وی با اشاره به تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه افزود: شهروندان باید آستانه صبر و تحمل خود را بالا برده و برای حل مسائل و اختلافها از راههای منطقی و قانونی استفاده کنند تا با تصمیمات آنی و هیجانی دچار چنین مشکلاتی نشوند.

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار