مشمولان دریافت سود سهام عدالت، شبای بانکی را در سامانه ثبت کنند

تبلیغات

مشمولان دریافت سود سهام عدالت، شبای بانکی را در سامانه ثبت کنند

معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و دارایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مشمولان دریافت سود سهام عدالت، باید شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت به نشانیwww.samanese.ir ثبت و اعلام کنند.

به گزارش سرویس اقتصادی کمونه،  شهناز عسگریان روز پنجشنبه  اظهار کرد: برای برخورداری از سود سهام عدالت، تمامی مشمولانی که مراحل ثبت نام نهایی را طی کرده اند، باید شماره شبای بانکی را به نام مشمول سهام عدالت در سامانه وارد کنند.

وی افزود: در غیر اینصورت با وجود داشتن سهام عدالت سودی به حساب آنان واریز نمی شود. عسگریان زمان واریز سود به حساب مشمولان سهام عدالت را شهریور امسال پیش بینی کرد.

وی تعداد مشمولان بهره مند از طرح سهام عدالت در چهارمحال و بختیاری را 745 هزار نفرعنوان کرد و افزود: تعدادی از مشمولان این طرح با وجود داشتن برگ دعوتنامه سهام در سامانه ثبت نام نشده اند و تعدادی نیز با وجود داشتن رسید مهر شده از سوی شرکتهای تعاونی اما به دلیل ثبت نام خارج از موعد مقرر، جزو مشمولان سود سهام عدالت به شمار نمی آیند.

عسگریان درباره افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند، اظهار کرد: این اداره کل کماکان در انتظار تصمیم گیری سازمان مرکزی برای این افراد است.

ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار