تبلیغات

تعبیر خواب آدم و حوا

با تعبیر خواب آدم و حوا، تعبیر خواب صحبت کردن با آدم و حوا، تعبیر خواب دیدن آدم و حوا در بهشت، دیده شدن آدم و حوا توسط زن و مرد آشنا شوید.

تعبیر خواب آدم و حوا، تعبیر خواب صحبت کردن با آدم و حوا، تعبیر خواب دیدن آدم و حوا در بهشت

برای مشاهده تعبیر خواب سایر موضوعات حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید:

دیدن آدم و حوا در خواب به گفته برخی از تفاسیر رویا نشانه خوشبختی و به تعبیر تعبیرگران دیگر می‌تواند نشانه اتفاقات نا امید کننده در زندگی است.

دیدن آدم و حوا در خواب

برايت مى‌گويد: ديدن آدم و حوا در خواب، بدين معنى است كه اتفاقات و پيامدهاى نااميدكننده‌اى در زندگى شما رخ مى‌دهد. اگر ببينيد حوا با مار صحبت مى‌كند، نشانه‌ى آن است كه زنان فريبكار با مكر خود به شما آسيب مى‌رسانند.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: خواب آدم و حوا نشانه خوشبختی است.

تعبیر خواب حوا

خالد بن علی بن محد العنبری: دیدن حوا مادر تمام انسان‌ها، در خواب، خیر و برکت و دستیابی به سود و منفعت است. ممکن است دیدن آدم و حوا در خواب، نقل مکان بیننده‌ی خواب از مکانی پاکیزه و شریف به مکانی نامناسب باشد یا دچار گناه گردد.

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن آدم و حوا در خواب، نشانه آن است که واقعه ای برایتان رخ خواهد داد و شما را برای رسیدن بر موفقیت ناامید خواهد ساخت.

تعبیر خواب آدم و حوا در بهشت

دیدن آدم و حوا در بهشت، در حالی که آدم پوششی از همان برگ درخت انجیر دارد و حوا عریان است و ماری رنگارنگ که گرد کمر و شکم او پیچیده تنها پوشش اوست، نشانه آن است که خیانت و بی وفایی، هر دو دست به دست هم می‌دهند تا سرنوشت شما را دگرگون سازند.

اگر خواب ببینید حوا با مار گفتگو می‌کند، نشانه آن است که زنانی فریبکار با مکر خود به ثروت و شهرت شما زیان می‌رسانند.

تعبیر خواب صحبت با آدم و حوا در خواب

کتاب سرزمین رویاها می‌گوید:

شما با آدم حرف می‌زنید: خواسته‌های شما برآورده می‌شود.با حوا حرف می‌زنید: نا کامی در عشق و احساسات

تعبیر دیده شدن آدم و حوا توسط دختر و پسر در خواب

در کتاب سرزمین رویاها آورده شده است:

یک زن خواب آدم را ببیند: او بچه دار خواهد شدیک مرد خواب حوا را ببیند: او یک مهمانی فامیلی برگذار می‌کندیک دختر جوان خواب آدم را ببیند: او در عشق خوشبخت خواهد شد.یک پسر جوان خواب حوا را ببیند: شغل جدیدی پیدا می‌کند.خواب ببینید که حوا هستید: پول و خوشبختی.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار