پیام عجیب "ترامپ" برای مردم 

تبلیغات

پیام عجیب "ترامپ" برای مردم 

رئیس‌جمهور آمریکا همزمان با وقوع توفان سهمگین «هاروی» در ایالت تگزاس برای مردم این ایالت آرزوی موفقیت کرد!به نقل از پایگاه اینترنتی هیل؛ در حالی که توفان قدرتمند «هاروی» با سرعت بیش از ۱۲۰ مایل در ساعت از روز گذشته به سواحل تگزاس در آمریکا رسیده، تنها پیام دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور برای مردم ایالت تگزاس «موفقیت» است.

دونالد ترامپ در حالی که همراه خانواده اش برای تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید، سوار «مارین وان» (هوانورد ویژه رئیس جمهور آمریکا) می‌شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر اینکه برای مردم تگزاس چه پیامی دارد، گفت: «برای تک تک مردم تگزاس آرزوی موفقیت دارم.»

رئیس جمهور آمریکا پس از ورود به کمپ دیوید با انتشار پیامی در حساب توئیتری خود اعلام کرد به دقت اخبار توفان هاروی را رصد می‌کند و برای مردم تگزاس آرزوی سلامتی و امنیت دارد.

ترامپ همچنین جمعه شب ضمن گفتگو با فرماندار تگزاس و لوئیزیانا در ایالت تگزاس حالت فوق العاده اعلام کرد.

توفان هاروی جمعه شب به سواحل ایالت تگزاس آمریکا و حدود ۵۰ کیلومتری شرق شهر «کورپوس کریستی» رسید.

مرکز ملی توفان‌های آمریکا در توییتی در مورد وقوع سیل‌های فاجعه‌بار در این شهر هشدار داده است.

هاروی با نزدیک شدن به ساحل جنوبی آمریکا تقویت شد و با باد‌هایی با سرعت ۲۱۵ کیلومتر (۱۳۰ مایل) در ساعت به ساحل تگزاس رسیده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار