تبلیغات

پاسخ دندان شکن سرمربی تیم ملی به یک خبرنگاران کره ای

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در گفت و گو پیش از تمرین با اصحاب رسانه کره ای، جوان دندان شکنی به یکی از خبرنگاران داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی فوتبال ایران درحالی باید در چارچوب هفته نهم رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف کره جنوبی برود که از امروز ( یکشنبه ) تمرینات خود را آغاز کرد و نکته جالب وضعیت نامناسب زمین تمرینی شاگردان کی روش است.

سرمربی تیم ملی به خبرنگارانی که پیش از آغاز تمرینات از او درباره وضعیت تمرینی سؤال پرسیدند، بیان کرد: زمین تمرین تیم ملی ایران بسیار بد است و کره ای ها می توانستند زمین بهتری را به ما دهند. از زمین تمرین ناراضی هستم و این بهترین محلی نیست که کره ای ها می توانستند به ما بدهند.

کی روش در پاسخ به سوال خبرنگار کره ای مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال ایران نیز زمین  تمرین خوبی برای کره ای ها تهیه نکرد، گفت: همانطور که مشاهده می کنید، زمین ما نیز خوب نیست و فدراسیون فوتبال کره همچین زمین تمرینی را به ما داده است که به هیچ وجه وضعیت خوبی ندارد.

او در پایان درباره فهرست تیم ملی بیان کرد: ۲۴ بازیکن آماده را به کره جنوبی آوردیم تا بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم و بتوانیم از سد کره بگذریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار