بی‌ خوابی را با دعایی از حضرت زهرا(س) درمان کنید

تبلیغات

بی‌ خوابی را با دعایی از حضرت زهرا(س) درمان کنید

درمان بی‌خوابی با دعای حضرت زهرا(س) بی‌خوابی را با دعایی از حضرت زهرا (س) درمان کنید؛ اگر مشکل بی‌خوابی دارید و به دکترهای مختلفی مراجعه کرده‌اید اما به نتیجه‌ای دلخواه دست نیافته‌اید و راه‌های متفاوتی را پیش گرفته‌اید ولی بی‌خوابی شما درمان نشد. پس بهتر است دست به سوی خداوند دراز کنید و با دعاهای ...

درمان بی‌خوابی با دعای حضرت زهرا(س)

بی‌خوابی را با دعایی از حضرت زهرا (س) درمان کنید؛ اگر مشکل بی‌خوابی دارید و به دکترهای مختلفی مراجعه کرده‌اید اما به نتیجه‌ای دلخواه دست نیافته‌اید و راه‌های متفاوتی را پیش گرفته‌اید ولی بی‌خوابی شما درمان نشد. پس بهتر است دست به سوی خداوند دراز کنید و با دعاهای مربوط در این زمینه مشکل خود را حل کنید یکی از این دعاهای مذهبی که توسط حضرت زهرا (س) برای درمان بی‌خوابی موثر است را در ادامه بخوانید. با جوانی‌ها همراه باشید.

بی‌ خوابی را با دعایی از حضرت زهرا(س) درمان کنید

درمان بی‌خوابی با دعای حضرت زهرا(س)

یکی از دعاهای معروف برای درمان بی‌خوابی، دعای حضرت زهرا(س) است که پیامبر(ص) به ایشان آموختند.

در روایت آمده: حضرت زهرا(س) از بی‌خوابی به پیامبر(ص) شکایت کردند و پیامبر(ص) فرمودند: «ای دخترم این را بگو

«یَا مُشْبِعَ الْبُطُونِ الْجَائِعَهِ وَ یَا کَاسِیَ الْجُنُوبِ الْعَارِیَهِ وَ یَا مُسَکِّنَ الْعُرُوقِ الضَّارِبَهِ وَ یَا مُنَوِّمَ الْعُیُونِ السَّاهِرَهِ سَکِّنْ عُرُوقِیَ الضَّارِبَهَ وَ أَدْنِ لِعَیْنِی نَوْماً عَاجِلًا»

یعنی «ای سیرکننده شکم‌های گرسنه، ای پوشاننده‌ تن‌های برهنه، ای تسکین دهنده رگ‌های زننده، ای خواب کننده چشمان بی‌خواب، رگ‌های زننده‌ام را تسکین بده و به چشمانم اجازه بده زود بخوابد.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار