آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ میگو خوشمزه با سس مخصوص

تبلیغات

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ میگو خوشمزه با سس مخصوص

ساندویچ میگو سوخاری,ساندویچ میگو اسپایسی,ساندویچ میگو خوشمزه,ساندویچ میگو

ساندویچ میگو سوخاری

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه ساندویچ میگو خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازممقدار موادمیگوی پخته و خردشده۱/۲ و ۱ پیمانهسس مایونز۱/۳ پیمانهخامه۱/۳ پیمانهسس خردل۱ قاشق سوپخوریآبلیمو۱ قاشق چایخوریروغن زیتون۱ قاشق چایخوریپیاز قرمز خردشده۱/۴ پیمانهکرفس خردشده۱/۲ پیمانهخلال بادام۱/۴ پیمانهنان باگت۴ عددگوجه فرنگی خرد شده۴ عددکاهوی خرد شده۴ برگنمک و فلفلبه میزان لازم

اسکالپ میگو خوشمزه,اسکالپ میگو مجلسی,اسکالپ میگو

طرز تهیه ساندویچ میگو سوخاری,دستور پخت ساندویچ میگو اسپایسی,ساندویچ میگو خوشمزه,ساندویچ میگو

ساندویچ میگو خوشمزه

طرز تهیه ساندویچ میگو

با آموزش طرز تهیه ساندویچ میگو از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه ساندویچ میگو ابتدا باید یک کاسه با سایز متوسط انتخاب کنید و سس مایونز را درون آن بریزید.

خامه ، آبلیمو ، سس خردل و روغن زیتون را نیز درون کاسه بریزید و مقداری هم بزنید تا با هم مخلوط شوند. پیاز ها و کرفس خرد شده را نیز به باقی مواد اضافه کنید و کمی هم بزنید.بعد به آرامی میگو های پخته شده را نیز اضافه کنید.

اکنون خلال بادام را نیز به باقی مواد تشکیل دهنده ساندویچ اضافه کنید. به میزان دلخواه به مواد نمک و فلفل بزنید. استفاده از فلفل سیاه یا قرمز به سلیقه خودتان بستگی دارد. برخی ها میگو را به صورت سوخاری و اسپایسی برای این نوع ساندویچ تهیه می کنند.

اکنون مواد داخلی ساندویچ شما آماده است می توانید داخل نان باگت را خالی کرده و کاهو های خرد شده را درون آن بچینید و با مواد آماده کرده داخل آن را پر کنید و با سس مورد نظرتان نوش جان کنید.

میگو پلو مجلسی,میگو پلو خوشمزه,میگو پلو خوزستانی,میگو پلو بوشهری,میگو پلو

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ساندویچ میگو خوشمزه با سس مخصوص

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار