رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار

تبلیغات

رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار

اکران مردمی فیلم «نگار» با حضور رامبد جوان و نگار جواهریان عصر دیروز جمعه در پردیس زندگی برگزار شد.

اکران مردمی فیلم نگار

نگار فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان و فیلمنامه توسط احسان گودرزی نوشته شده است و محصول سال ۱۳۹۴ است. فیلمبرداری این اثر از ۲۷ آذر ۹۴ آغاز و ۱ اسفند ۹۴ به پایان رسید و اولین نمایش آن در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

این فیلم نامزد کسب ۹ سیمرغ بلورین شده و توانست موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر شود.همچنین در سومین جشنواره جهانی فیلم فجر نیز به نمایش گذاشته شد.

رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران مردمی نگار

خبرگزاری صبا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار