تبلیغات

نامه دبیرکل AFC در مورد بدهی باشگاه‌های ایرانی

نامه دبیرکل AFC در مورد بدهی باشگاه‌های ایرانی

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 6 views

نامه دبیرکل AFC در مورد بدهی باشگاه‌های ایرانی

به گزارش جام جم آنلاین از سایت فدراسیون فوتبال، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به محمدرضا ساکت در خصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه‌ها اعلام کرد که در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال ایران مرجع ذی صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است.

متن نامه به شرح زیر است:

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

اظهارنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص مکاتبات طلبکاران باشگاه‌ها
این نامه در پاسخ به نامه مورخ ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ (۴ مهر) شما در خصوص موضوع فوق ارسال می‌شود.

ما از اظهارات شما مبنی بر مسئولیت داشتن کمیته انضباطی و استیناف فدراسیون جهت رسیدگی به اختلافات مالی بین افراد و باشگاه‌ها آگاه شدیم که در حال حاضر کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون شما مرجع ذی‌صلاح جهت رسیدگی به این موضوعات است.

ما همچنین متوجه شدیم که کمیته استیناف شما و دادگاه CAS مراجع رسیدگی بعدی است.

به منظور حمایت از تلاش‌های ارکان فوق در فدراسیون شما، ما تمام شکایاتی را که علیه باشگاه‌ها دریافت کرده‌ایم را برای شما ارسال می‌کنیم.

لطفاً از این موضوع اطمینان حاصل کنید که شکایت‌های فرستاده شده توسط AFC به شما، به اولین رکن یا همان کمیسیون بدوی و استیناف بخش صدور مجوز فدراسیون ارسال شود تا اینکه به باشگاه‌های بدهکار که مشکلات بدهی خود را حل نکرده‌اند، مجوز حرفه‌ای داده نشود.

این موضوع همچنین به AFC کمک می‌کند تا متوجه شود که به کدام باشگاه‌ها به اشتباه مجوز داده شده است و پرونده آنها را به کمیته کنترل ورود (بررسی صلاحیت) و یا کمیته انضباطی AFC ارجاع دهد.

از شما به دلیل حمایت‌تان از تلاش‌های AFC جهت نظارت و مدیریت بدهی‌های معوقه باشگاه‌ها در فوتبال آسیا سپاسگزاریم.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار