تبلیغات

پیش‌بینی همسر ترامپ درباره رئیس‌جمهور شدن دخترش

ایوانا ترامپ – همسر اول رئیس جمهور آمریکا- در کتاب جدید خود از احتمال ریاست جمهوری تنها دخترش، ایوانکا ترامپ خبر داد.ایوانا ترامپ در این کتاب که «ظهور ترامپ» (Raising Trump) نام دارد مراحل آشنایی و ازدواج با دونالد ترامپ در سال 1977، تولد سه فرزندش و طلاق از رئیس جمهور فعلی آمریکا در سال 1992 را توضیح داده است. او همچنین در این کتاب به توصیف خصوصیات و آرزوهای فرزندانش پرداخته و از احتمال ریاست جمهوری ایوانکا تا 15 سال آینده خبر داده است.

ایوانا درباره دخترش می نویسد: شاید طی 15 سال آینده، او بتواند رئیس جمهور شود.

او همچنین در اظهار نظر درباره عنوان بانوی اول می نویسد: عنوان مادر اول مناسب است.

همسر اول رئیس جمهور آمریکا در این کتاب از یک دوره توفانی از زندگی مشترکش با دونالد ترامپ پرده بر می دارد. پس از افشای رابطه غیر اخلاقی دونالد ترامپ با مارلا مپل، از دختران شایسته آمریکا، زندگی مشترک ایوانا و دونالد در طی چند هفته به پایان می رسد.

رابطه غیر اخلاقی دونالد ترامپ با مارلا مپل برای نخستن بار با تیتری تحت عنوان «بهترین رابطه من» در روزنامه نیویورک پست در سال 1990 منتشر شد. دونالد ترامپ در سال 1992 ایوانا را طلاق داد و در سال 1993 با مارلا ازدواج کرد.

ایوانا درباره شرایط فرزندانش پس از طلاق می نویسد: دونالد جونیور پس از جدایی ما تا یکسال با پدرش سخن نگفت.

به رغم این اتفاقات، ایوانا در گفتگو با شبکه سی بی اس اعلام کرده هفته ای یکبار با رئیس جمهور آمریکا تلفنی صحبت می کند و پیشنهاد سفارت آمریکا در چک را به او داده ولی او نپذیرفته است.

ایوانکا ترامپ، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ فرزندان ایوانا و دونالد ترامپ هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار