تبلیغات

ترامپ : لغو برجام یک احتمال بسیار واقعی است +عکس

دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا از احتمال لغو کامل توافق هسته ای با ایران خبر داد ، ترامپ اظهار داشت لغو برجام احتمالی است که همچنان به قوت خود باقی است. 

مجله خبری دوستان : به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، “دونالد ترامپ“ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که لغو کامل توافق هسته‌ای با ایران احتمالی است که همچنان به قوت خود باقی است.

رئیس جمهور آمریکا روز جمعه درباره سیاست جدید این کشور در قبال ایران سخنرانی کرد.

وی گفت: دستور دادم تا بازبینی راهبردی را درباره ایران انجام دهند. این بازبینی کامل است و من راهبرد خودمان را به‌همراه چند گامی که باید برداشته شوند اعلام می‌کنم.

ترامپ در خصوص تأیید پایبندی ایران به برجام گفت: امروز اعلام می‌کنم که ما این تأیید را نمی‌توانیم انجام دهیم و انجام نخواهیم داد. اگر با کنگره و متحدان به راه‌حلی نرسیم، آن‌گاه توافق پایان خواهد یافت. او گفت در کنگره طرحی برای بازبینی برجام طرح می‌شود.

از سوی دیگر وندی شرمن، مذاکره کننده ارشد آمریکایی در توافق هسته ای ایران گفت: تصمیم ترامپ در مورد برجام «فاجعه آمیز» است.
شرمن افزود: دونالد ترامپ با به چالش کشیدن توافق هسته ای ایران، هرگونه بخت گفتگو بر سر برنامه هسته ای کره شمالی را به خطر می اندازد.

ترامپ: لغو برجام یک احتمال بسیار واقعی است

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار